2737
2734

شیشه داره داخلش همه این قرصا 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
شیشه داره داخلش همه این قرصا 

مهم نیس

قبلا هم استفاده کردم

شیشه زمانی اعتیاد میاره بکشی ولذت ببری

خدایا شکرت...اینبار نی نی تو دلیم رو بهم سالم هدیه بده لطفا🥰🥰😘🥰😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مهم نیس قبلا هم استفاده کردم شیشه زمانی اعتیاد میاره بکشی ولذت ببری

من نمی‌دونستم نزدیک دو ماه خوردم 

بعدش که فهمیدم گذاشتمش کنار جوری اذیت شدم که...

موفق باشی 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
2731
من نمی‌دونستم نزدیک دو ماه خوردم  بعدش که فهمیدم گذاشتمش کنار جوری اذیت شدم که... موفق باشی&n ...

کم‌هم کردی؟

خدایا شکرت...اینبار نی نی تو دلیم رو بهم سالم هدیه بده لطفا🥰🥰😘🥰😘
کم‌هم کردی؟

آره 

ولی فایده نداشت بعدش تا ولش کردم هم چاقتر شدم هم افسردگی گرفتم که خداروشکر خدارو صد مرتبه شکر از اون زمان گذشتم خداروشکر میکنم که فهمیدم 😔یادم میاد چه سختی کشیدم تمام تنم میلرزه

اگر کسی بخواد استفاده کنه نباید براش سلامتیش مهم باشه و تا آخر عمر استفاده کنه 

چون این ک میخوره اعتیادش از کشیدن بیشتره

خود معتادا وقتی میخان بیشتر کیف کنن شیشه رو میخورن 

2740