2737
2739

نخندین ولی دیشب یکی دلمو شکست منم درحالی ک گریه میکردم نفرینش کردم اما دوباره پشیمون شدم 

بنظرتون قبول ک نمیشه؟

چون هرکی دلمو شکسته باشه و با گریه نفرینش کرده باشم خدا قبولش کرده 

خدایا بخاطر تمام داد ها و نداده هات شکرت  خدایا دخترمو صحیح و سالم بزار بغلم و به‌امید اون روز ک دخترم بغلم باشه بیام بیوگرافی مو بخونم و بگم‌خدایا شکرت ک دخترمو صحیح و سالم گذاشتی بغلم 🤲🩷  تاریخ امروز 2\5\1402 تاریخ تولد دخترم 13\8\1402 خدا جونم‌خودت مواظب دخترکم‌ باش🤲🌸

اگه نفرینتو پس بگیری و به خدا بگی پس گرفتی چیزیش نمی شه البته اگه به حق بوده و گیرا.

وگرنه نفرین ناحق می چرخه می چرخه اگه اون طرف گناهی نداشته به خود نفرین کننده می رسه.برای همین باید خیلی مراقب باشیم نفرزن ناحق نکنیم.

ولی اگه حق بوده و کاملا الان بخشیدیش بخدا بگی زبونی ازش بر می گرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه نفرینتو پس بگیری و به خدا بگی پس گرفتی چیزیش نمی شه البته اگه به حق بوده و گیرا. وگرنه نفرین نا ...

حق بوده بنظر من چون من هیییچ کینه ای باهاش تو دلم نداشتم ولی اون نامردی بزرگی در حقم کرد

خدایا بخاطر تمام داد ها و نداده هات شکرت  خدایا دخترمو صحیح و سالم بزار بغلم و به‌امید اون روز ک دخترم بغلم باشه بیام بیوگرافی مو بخونم و بگم‌خدایا شکرت ک دخترمو صحیح و سالم گذاشتی بغلم 🤲🩷  تاریخ امروز 2\5\1402 تاریخ تولد دخترم 13\8\1402 خدا جونم‌خودت مواظب دخترکم‌ باش🤲🌸
2728