2733
2734
عنوان

قشنگ ترین خالکوبی که تقریبا همه خانما دارن اما...

| مشاهده متن کامل بحث + 264 بازدید | 33 پست
من شکمم ترک نداره اما کشاله رانم چندتاخط افتاده که اصلا خوشم‌نمیاد ازشون  فقط چاره ای ندارم و ...

اما این فقط شما نیستی که اینجوری شدی،چرا از این زاویه بهش نگاه نمیکنی

دوستم دو تا بارداری ناخواسته پشت سر هم داشت. بچه اولی یک سال و چهار. ماهه بود این دوباره دوقلو باردار شد😱 شکمش تو بارداری دومش خیییلی بزرگ بود یک متر از خودش جلوتر لود. 

یه دونه ترک هم نخورده. شکمش عین آینه ست. صاف و سفید. 

حالا من یه بجه ی 2و نیم کیلویی دنیا آوردم شکمم تیکه پاره شده، هرکی ندونه فک میکنه رستم تو شکمم بوده. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو بارداری روغن مالی کنید شکمتونو بعد زایمان هم کرم رفع ترک رو شروع کنید . ندارید بین زایمان و کرم ر ...

اره روغن شنیده بودم اما واسه بعد زایمان کرم رفع ترک رو اولین باره میشنوم مرسی که گفتی گلم😍

در کل ادم دچار استرس میشه واقعا

اما این فقط شما نیستی که اینجوری شدی،چرا از این زاویه بهش نگاه نمیکنی

بله میدونم فقط من نیستم 

تقریبا اکثرا اینجوری میشن 

خب واقعیت از پوست صاف خوشم میاد دیگه 

الانمو با ۱۰ سال پیش مقایسه میکنم با این ترکا حال نمیکنم 😅

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....
2731
دوستم دو تا بارداری ناخواسته پشت سر هم داشت. بچه اولی یک سال و چهار. ماهه بود این دوباره دوقلو باردا ...

خیلی با مزه ایید  خواهر شوهر منم دوتا بچه داره شکمش یه خطم نیفتاده دیگه هرکس تو یه چیزی شانس میاره

چه دید متفاوت و قشنگی😍

🔮اسمم آتاناز🔮                                                              آدم گِل بود و از فوت خدا زنده شد...برای جون بخشیدن به اون گِل روحش بهش داد..،اینو یادت باشه تو فرزند آدمی و روح خدا تووو وجودت حالا بیا دنیا رو قشنگتر کن❤️.             اگر آدما به این فکر کنن و باور کنن حتما دنیامون قشنگتر میشه🤍♥️
اره روغن شنیده بودم اما واسه بعد زایمان کرم رفع ترک رو اولین باره میشنوم مرسی که گفتی گلم😍 در کل ا ...

نه بابا چه استرسی اونقدرا هم مهم نیست . من کرم رفع ترک رو یکسال بعد زایمان شروع کردم واسه همین فقط 10 درصد ترک هارو برد 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2738
بله میدونم فقط من نیستم  تقریبا اکثرا اینجوری میشن  خب واقعیت از پوست صاف خوشم میاد دیگه ...

خب همه خانما ارزوشونه بی عیب و نقص باشن اما این یه واقعیته وباید قبولش کنیم و اینو بدونیم حداقل ۸۰درصد خانما توی بارداری یا بیش از حد چاق میشن یا لکه میفته تو صورتشون یا شکمشون ترک برمیداره یا هزار تا مشکل دیگه

نه بابا چه استرسی اونقدرا هم مهم نیست . من کرم رفع ترک رو یکسال بعد زایمان شروع کردم واسه همین فقط 1 ...

خیلی خوبه شانس اوردی

وگرنه من استعدادشو دارم مطمئنم از اینکه بعد از هر سری چاق و لاغر شدنام رون و پهلوهام ترک درمیاره

خیلی خوبه شانس اوردی وگرنه من استعدادشو دارم مطمئنم از اینکه بعد از هر سری چاق و لاغر شدنام رون و پ ...

اره دیگه منم ۲۶ کیلو لاغر کردم ترک هام ریخت بیرون . در کل سعی میکنم حساس نباشم چند وقت پیش تو اینستا پیج یه سوپرمدل امریکایی رو دیدم با چه اعتماد بنفسی با لباس زیر عکس گذاشته بود باورت میشه رون هاش پر ترک بود . ما الکی درگیر کردیم خودمونو همه همینن

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
اره دیگه منم ۲۶ کیلو لاغر کردم ترک هام ریخت بیرون . در کل سعی میکنم حساس نباشم چند وقت پیش تو اینستا ...

اره اتفاقا مدلا و سلبریتیای امریکایی مث نیکی میناژ، کایلی و سلنا خودشون بارها عنوان کردن استرچ مارک دارن و با وجودشون مشکلی ندارن چون طبیعیه و مکانیزم بدن زنا حساس تره اما مشکل ما ایرانیا اینه ک میترسیم تو چشم شوهرامون زشت بنظر بیایم همین

اره اتفاقا مدلا و سلبریتیای امریکایی مث نیکی میناژ، کایلی و سلنا خودشون بارها عنوان کردن استرچ مارک ...

خب این واقعا بده ما مردامونو پرتوقع کردیم. مردا تا حساسشون نکنی متوجه نمیشن اونم زیر شکمه دیگه کی دقت میکنه آخه 😕

خب این واقعا بده ما مردامونو پرتوقع کردیم. مردا تا حساسشون نکنی متوجه نمیشن اونم زیر شکمه دیگه کی دق ...

درسته 

خودشونم ریزبینن واقعا

به هرحال تو اینستا و سوشال میدیا میگردن زنایی رو میبینن ک با افکت و فیل*ر بی عیب نقصن توقعشون میره بالا

2706