2733
2734
واقعا خوبه؟  منم الان ۳۵سالم شده کم کم بخاطر استرس و اینچیزا حس میکنم پوستم داره افتادگی پیدا ...

من راضی ام 

با مشورت دکتر پوست انجام میدم 

بله متاسفانه زندگی های پُر از استرس و فشار آدم رو زود میشکنه

من راضی ام  با مشورت دکتر پوست انجام میدم  بله متاسفانه زندگی های پُر از استرس و ف ...

آره بخدا من صورتم پر از لک شده خشکه پوسته میشه چروک هم شروع شده ب شدت ،

دیروز رفتم دکتر پوست یسری پماد و مرطوب کننده و ضدآفتاب داد بهم وقتی میزنم پوستم خیلی نرم میشه واسه لکهامم گفت ۵,۶جلسه بیا میکرو  جلسه ای ۸۵۰متاسفانه هزینش زیاده برام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره بخدا من صورتم پر از لک شده خشکه پوسته میشه چروک هم شروع شده ب شدت ، دیروز رفتم دکتر پوست یسری پ ...

دکتر پوستم برای سفت شدن و شادابی پوست صورتم پیشنهاد هایفوتراپی داد ، جلسه ای دو میلیون و پونصد که من نرفتم