2733
2734
عنوان

با شوهر بی مسولیت چیکار کنم 🥺😭

| مشاهده متن کامل بحث + 295 بازدید | 28 پست
خب ببندش که دیگه جرات نکنه روحرفت حرف بزنه

زبان بند؟

😃

می دانی چی باعث شد اینهمه دوستت داشته باشم و از فکر کردن به تو دست بر ندارم؟! تو کودکِ غمگین و سرکوب شده ی درونم را از زیر آوار بیرون کشیدی، گرد و خاکش را تکاندی، بغلش گرفتی، تحسینش کردی و دوستش داشتی. تو زمانی از راه رسیدی که من نیاز داشتم حس کنم برای کسی، بیشتر از هرکسی اهمیت دارم.تو در موعد زخم های عمیق من رسیده بودی و برای کودک تنها و ترسیده ی درونم، پناه شدی و این منطقی ترین دلیلی ست که برای دوست داشتنت سراغ دارم.نرگس صرافیان طوفانتو قصه‌ی ناتمام من هستی و پایانی برایم نداری................تو قشنگ ترین سهم من از دنیایی ......بدترین حالتی که ممکنه برای یه آدم پیش بیاد اینه که همزمان هم احساسی باشه و هم منطقی، یعنی قلبش داره مچاله می‌شه ها، ولی مجبوره منطقی تصمیم بگیره، بعدش باید روزها و ماه‌ها و حتی سال‌ها بشینه به قلبش توضیح بده که اگه اون کارو نمی‌کردم بیشتر مچاله می‌شدی.اما مگه قلب حالیشه؟ وقتی دیگه صلحی نباشه بین عقل و قلبت، انگار لای منگنه ای، چون نه مغزت قلب داره، و نه قلبت مغز.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با این سنش بچگونه رفتار میکنه اصلا منو درک نمیکنه به من میگه تو منو درک کن

مردا اگه صد سالشون هم بشه بچه ان.به سنش فکر نکن.شما قلق همسرت دستت نیومده

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه
2731
براهمچین مردهایی یه زبون بندومهرومحبت دردشونه بعدببین همونی که زبون میکشید ومحل نمیدادچه جور دورت می ...

زبون بند؟واقعا به این چیزا اعتقاد دارین؟زندگی که با دعا درست بشه...با یه طلسم هم به باد میره

2740
با این سنش بچگونه رفتار میکنه اصلا منو درک نمیکنه به من میگه تو منو درک کن

میفهمم چی میگی دقیقا یه بنده خدایی اومد تو ذهنم شوهر دوستم هووف.  الان تقریبا ۳ ماه من خودم شرکت کردم راضی بودم انصافا به دوستمم گفتم چون طفلی خیلی عذاب بود دوتا بچه داره  یه ماه بعدش حدودا اونم شرکت کرد الان باهاش میحرفم شکر خدا حالش خیلی بهتره 

بنظرم هر چی اون بچه بازی در میاره تو اتفاقا بزرگش کن کم کم خودش میاد توی راه دیگه یه کارایی رو معذب میشه بکنه یسری چیزا رو هم برا حفظ شرایط جدید ناخوآگاه طبیعتش میطلبه.

البته این یه کلیته  ریزه کاری و یه سری نکات داره آدم با آدم فرق میکنه ک باید اونارو هم رعایت کنی    خلاصه ک دست رو دست نزار ازون طرفم لج نکن. مساله زندگیته اصولیشو برو پیدا برو جلو درست میشه ان شالله  

دقیقا ما داخل زندگیت نیستیم اما توصیه میکنم به هیچ وجه و به هیچ عنوان بچه دار نشو آی از تنهایی دربیای اون هروقت بیاد بیاد یا ازاین حرفا هم تو گوشت نره بچه بیاری مسئولیت سنگین تر برعهده داری اونم از خوش گذرونی هاش نمیگذره

زبون بند؟واقعا به این چیزا اعتقاد دارین؟زندگی که با دعا درست بشه...با یه طلسم هم به باد میره

حالاتوکه اعتقادنداری این ایه قران (صم بکم عمی فهم لایرجعون)وقتی کنارشی بخون وبه سمتش فوت کن ببین جرات میکنه روحرفت حرف بزنه یانه 😅اونوقت اعتقادات خودتو نسبت به خداوکلام خدا که قرانه بسنج ببین که چه جورمااعتقادپیداکردیم 😊براهردردی درمونی وبراهرمشکلی راهی هست پس بفهم هیچ قفلی بدون کلیدنیست وهرچیزی درراه درست بایداستفاده کرد 

حالاتوکه اعتقادنداری این ایه قران (صم بکم عمی فهم لایرجعون)وقتی کنارشی بخون وبه سمتش فوت کن ببین جرا ...

من به دعا اعتقاد دارم‌.....نماز روزه خدا پیغمبر اعتقاد دارم....منظورم دعا جادو جمبل بود که درست نیس.فکر کردم منظور شما اون مدل دعاهاست

حالاتوکه اعتقادنداری این ایه قران (صم بکم عمی فهم لایرجعون)وقتی کنارشی بخون وبه سمتش فوت کن ببین جرا ...

منظورتون از بفهم همون متوجه باش دیگه....