2752
2734
عنوان

لطفا نظر بدین ممنون+عکس

188 بازدید | 19 پست

چهار روز مونده ب موعد لطفا نگید زود زدی میدونم عجولم

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یکاللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم برای حاجتم بفرستید

مثبته 🥰

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
نمیخوام ناراحتت کنم ولی چون کادر ازمایشگاهم موظف دونستم‌بگم بهت این خط تبخیره مثبت نیس. بزار از موعد ...

خط تبخیر صورتی نیس و همون لحظه نمیوفته این همون موقع افتادو صورتی بود الان ک ازش گذشته بنفش شده

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یکاللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم برای حاجتم بفرستید
خط تبخیر صورتی نیس و همون لحظه نمیوفته این همون موقع افتادو صورتی بود الان ک ازش گذشته بنفش شده

ولش کن یه حرفی زده

مثبته و بارداری😍

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
2706