2737
2734
عنوان

نی نی سایتم ابکی شد

104 بازدید | 11 پست

تاپیک های چند سال پیش خانم هارو میبینی با چه احترام و ادب و چه بار علمی و چه اگاهی و چه روش های بکری در هر زمینه با علم و سواد بالا ارائه دادن ادم لذت میبره ولی الان تاپیک های مسخره با یه مشت بچه سال و بی هدف و بدون سواد و اگاهی ورود کردن تو نی نی سایت داغونش کردن

تاپیک میزنن کراشم،رلم،عکس اینجام و عکس اونجامونو رنگ لاکمون ،حس ششم،فال،ناامیدی و بقیش خودتون قضاوت کنین

اینجا یه سایت سرگرمیه و هر محتوایی هست خیلی ها هم از اونجور محتوا خوششون میاد و دنبال میکنن صرفا شما درست نمیگی. 

دنبال بحث عملی میگردی برو کتابخونه یا یه تاپیک مخصوص همین موضوع بزن. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قبلا گوشی دست بچه نمیدادن الان به هر سنی گوشی میدن دستشون دسترسی دارن به اینترنت و ...

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
2731
اینجا یه سایت سرگرمیه و هر محتوایی هست خیلی ها هم از اونجور محتوا خوششون میاد و دنبال میکنن صرفا شما ...

باشه من میرم کتابخونه ولی شما اینجا بمون که مثله اینکه بیشتر بهت حال میده

2740
من کتابامو میخونم بعدش اینجا میام که سرگرم بشم نه اینکه دوباره بحث عملی کنم دانشمند عزیز❤️.

عملی نه علمی ،،،مثله اینکه کتاباتم نمیخونی ،،،تو فقط سرگرم باش