2737
2739

حداقل نصفه روز در هفته دلم میخواد تنهای تنها باشم و شوهرم و بچه هام نبینم. کسی باهام کارنداشته باشه و باهام صحبت نکنه.  و کامل برا خودم ریلکس کنم و استراحت. ولی هیچ جوری نمیشه رها بود از دست همه😓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دقیقا مثل منی.شاید باورت نشه اما گاهی راضی ام اتفاقی برام بیوفته و چند روز بیمارستان بستری باشم.فقط برای اینکه تنها باشم.فقط یه پسر شش ساله دارم اما بشدت شیطونه.

متاسفانه همسرم اصلا این حس منو درک نمیکنه.از این به بعدم که کم کم مدارس تعطیله و بچه ها همش خونه ان.پسرم پیش دبستانیه.خدا بهمون توان بده

2740
دقیقا مثل منی.شاید باورت نشه اما گاهی راضی ام اتفاقی برام بیوفته و چند روز بیمارستان بستری باشم.فقط ...

البته مدرسه رفتن دردی دوا نمیکنه تمام اون تایم میبری مدرسه و یکم تمیزکاری و ناهار بپزی دوباره باید بری بیاری

فایده نداره نمیشه   بعضی روزا صبح تا شب تنهام شب قبلش میگم فردا میترکونم اما فرداش بیدار میشم صبحونه میخورم کارهای خونه پخت شام تمام مدت هم نگران بچه هام چکار میکنن رسیدن کی برمیگردن اتفاقی نیافته و.... ی چشم به هم زدن هیولاها بر می‌گردن خونه و بازم حسرت نیم ساعت تنهایی    اما شبا که همه میخوابن حس خوبی دارم یا نصف شب که بیدار میشم همه خوابن باورت میشه بعضی روزا فقط آروم میشینم مبادا بیدار بشن حتی تلوزیون بی‌صدا روشن میکنم مادر بودن سخت ترین کار دنیاست حتی سر دستشویی یا تو خواب  فکرم مشغوله  مرگ هم منو به آرامش قبل مادرشدن برمیگردونه 

به نظرت چطوری فراموش کنم برا خودم باشم. اخه نمیشه هیچ جور

چرا فراموش کنی

خب یه ساعت در روز رو برای خودت خالی کن

بگو کسی با من کاری نداشته باشه برو در اتاقو قفل کن 

حتی شده شب وقتی همه خوابن

یکی از دلایل تا دیروقت بیدار موندن من اینه که از اون سکوت و خلوتی که خودم تنها هستم لذت می برم. 

اون موقع داشتم خیلی سال گذشته. به مرور حس خستگی و فرسودگی بهم دست داده.  دلم میخواد یکم تنها با ...

اره یکم حق داری هر آدمی نیاز به تنهایی داره ، باشگاهی کلاسی جایی میری؟یا میتونی هر روز بخاطر اینکه نفس بکشی یه دور بری پیاده روی

شرمنده یزره گارد گرفتم مادر خودم خیلی حرف از تنهایی اینا میزنه درصورتی که اصلا خونه نیست هرجا بخواد میره هرکاری بخواد میکنه بخاطر همین شما هم اینجوری گفتی یزره بهم ریختم😂♥️

.my lifeهندل I need a lot of time to 
فایده نداره نمیشه   بعضی روزا صبح تا شب تنهام شب قبلش میگم فردا میترکونم اما فرداش بیدار میشم ص ...

دقیقا همین طوره حتی وقتی مدرسه هستن نگرانی تا برگردن.  دیروز یه خانومی اینجا میگفت پسرم خودش بیدار میشه میره مدرسه و دوباره ظهر با کلید میاد و من هنوز خوابم😑واقعا عاشق بی خیالیش شدم چقد مطمئنه بچه بیدار شده رفته چیزی جا نگذاشته اتفاقی براش نیفتاده

2706