2733
2734
عنوان

تو رو خدااآا بیا اگ حست قویه😭😭😭😭فقط ب من یکی بگوووو

| مشاهده متن کامل بحث + 706 بازدید | 117 پست
یکی دوسال دیگه،رنج شغلی نیرو انتظامی و معلم و اینا

در مورد متم میگی واسه همین اپوزگاری قبول میشم همه مراحل رو و معلم میشم امسال؟؟کتبی و مصاحبه؟

شهر خودم یا شهری که زدم

چکی میاد این جواب لعنتی امروز یا فردا

یکی دوسال دیگه،رنج شغلی نیرو انتظامی و معلم و اینا

سلام عزیزم حس کسی که اول اسمش ج داره به من چیه؟آیا هدفش همانی بود که متوجه شدم و بهش گفتم؟من چه زمانی و با چه کسی با چه مشخصات ظاهری و شغلی ازدواج می کنم؟مرسی عزیزم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
سلام عزیزم حس کسی که اول اسمش ج داره به من چیه؟آیا هدفش همانی بود که متوجه شدم و بهش گفتم؟من چه زمان ...

سلام،حس خاصی جز وابستگی نیست،هدفشم حسم میگه چیزی که بت گفته نیست،با یکی که قیافه معمولی اما شغل خوب و اخلاقا خوب داره ازدواج میکنی

در مورد متم میگی واسه همین اپوزگاری قبول میشم همه مراحل رو و معلم میشم امسال؟؟کتبی و مصاحبه؟ شهر خو ...

ی شهر مذهبی قبول میشی،مصاحبه ت سخته و میترسی اما قبولی اگر خونسرد باشی نسبت بهش

ی شهر مذهبی قبول میشی،مصاحبه ت سخته و میترسی اما قبولی اگر خونسرد باشی نسبت بهش

حس اون شخص بهم در چه حده؟ کی ارتباطمون یه تغییر اساسی میکنه؟

درمورد کنکورم حس کلیتون چیه

مرسی عزیزم❤️💕

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟
2706