2752
2734
فکر کنم بی عاطفه س😁😁 اشکال نداره ناراحت نباش. من مجردم . بخدا میشنوم یکی ازدواج کرده گریم میگیره

بی عاطفه نیست اتفاقا یک لحظه بدونمن و دخترم نمیتونه دوام بیاره با روش خودش محبت میکنه و از دوست داشتنش مطمئنم اما

تفاوت فرهنگی خیلی زیاد داریم

اون مثال ها که براتون زدم کلا طایفه ای اینطورین براشون عادیه

من اگه اعتراض کنم تعجب میکنن از بس که براشون عادیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
😂😂😂 خوبه ک ب خودشم گفتی البته با شوخی؟

اون قسمتی بود که سارا و نیکا تقلب کردن هما گفت نقی تو هم یه چیزی بگو نقی فقط گفت عهههه . این قسمت بارها توی زندگی ما تکرار شده بچه ها میگن پایتخت از زندگی ما ساختن واقعا هم شوهرم اخلاق و رفتارش نقی معمولی هست همشم فاز هدفامیل برمیداره 🤭🤣

با اینکه باهمسرم ۱۳ سال اختلاف سن دارم خداروشکر راضیم 

من سنم ۱۸ همسرم ۳۱ اما خیلی سطح درک و فهمش بالاس 

البته من گاهی شیطنت میکنم اما اون صبوره و راه میاد باهام 😂😁

مرسی که هستی بهترین همسر دنیا 
خدانکنه گم بشی عزیزم ایشالا یه پسر خوشگل خوشتیپ پولدار قسمتت بشه  یمدت بیخیال شی فوری چن نفر ب ...

خدا از دهنت بشنوه 

والا تا بهمن پارسال فقط میگفتم مستقل بشم

بعد بهمن گفتم همدم خوبه متاهلی خوبه😂 

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)
مگه ادم از اول رو طرفش، شناخت داره؟ بیشتر شناخت بعد ازدواج ب وجود میاد

مگه ادما تغییر میکنن؟

والا من از ۲ سالگی همینم که هستم

اتفاقا از همون جلسه اول آشنایی از طرز حرف زدن طرف و خانوادش کاااملا مشخصه چه فرهنگی دارن

حالا خودمونو به هر دلیل گول میزنیم بماند

از اولین نگاه از ظاهر و ..همه تشخیص میشه داد

آدما دیگه همونن که اول نشون میدن 

نمیشه ذات و مخفی کرد👍

هر آنچه در ذهن ما میگذره تو کلام ما و رفتار ما نمود پیدا میکنه👈اگر دل سیاه هست زندگی تلخ هست👈اگر مشکلی تو زندگی هست 👈درون انسانهاست تو ذهن و قلب و رفتار ها 👈هر چه برای دیگران بخواهی برای خودت اتفاق میفته 👈زمین عجیب گرده 🤞❤❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤
مگه ادما تغییر میکنن؟ والا من از ۲ سالگی همینم که هستم اتفاقا از همون جلسه اول آشنایی از طرز حرف ز ...

چه صحبت غیر منطقی و غیر علمی میکنی😑😑😑😑😑😑 تو از دوسالگی خودتو میشناسی اونی که میاد خواستگاریت چه میدونه تو چی هستی و کی هستی؟ حتی تو دوران نامزدی هم نمیتونی کامل طرفتو بشناسی فقط با رفتن زیر سقف میفهمی، وگرنه این همه آمار طلاق بالا نبود

عاشقت شده 😂

🤣🤣🤣🤣وای خیلی خندیدم تازه بعد۶سال

وزن اولیه۱۰۶☠️بعدزایمان۹۶🤨بارژیم۸۳😉الان۸۲🫠هدف اول۷۹.۹😍هدف دوم۷۷😍😍هدف سوم۷۵😍😍😍هدف آخر۶۸کیلوگرم🤩🤩فعلا۷۷وخورده ای🥲یکم دیگه این امضاموعوض میکنم.........گفته بودم یکم دیگه امضاموعوض میکنم وزن۱۴بهمن۱۴۰۲ ۷۵کیلو😍😍😍😍😍پیش بسوی ۶۸کیلو🤭😘😘😍😍😍😍

من از ازدواجم راضی نیستم 

با عقل ازدواج کردم ولی به حرفش اعتماد کردم و فک کردم واقعا اونجور که میگه هست ولی بعد ازدواج فهمیدم اون شخصیتی نبود که اداشو درمیاورد بعدش دیگه بهش علاقه مند شدم ولی الان بعد نزدیک سه سال رابطه متاسفانه شخصیت قد و لجبازی داره و وابسته به خانواده و از طرفیم خانوادش پشتشن ولی با من دشمنن و زندگیمو ریختن بهم و همسزم اصلا کوتاه نمیاد که مشکل از اونه و بخاد حلش کنه و من در شرف جداییم، اما دوسش دارم 

چه صحبت غیر منطقی و غیر علمی میکنی😑😑😑😑😑😑 تو از دوسالگی خودتو میشناسی اونی که میاد خواستگاریت چ ...

اون که مثال بود 

بطور کلی میگم 

مگه آدم بد دهن خسیس چشم ناپاک نانجیب بی حیا 

بی ادب بی فرهنگ و ..میتونه اینا رو مخفی کنه؟؟؟؟

از خانواده هر کس از طرز صحبت و ادبیات هر شخص میشه تشخیص داد 

آمار طلاق بالاست چون انقدر عواملش درش دخیله از حوصله بحث خارجه منم حوصله تایپ ندارم

یکی و انتخاب میکنن میدونن هزار تا هیل داره باز میگن از حرف مردم و مجرد موندن و ..بهتره

میدونن مشکل مالی داره توقعات بیجا و زیاد دارن 

خاله زنک بازی و حسادت های بی جا به خانواده طرف و ..که بماند 

زیر یک سقف چه اتفاقی میفته که تو دوران نامزدی نمیفته؟؟؟؟؟؟؟؟بعضیا تو دوران عقد باردار هم میشن پس👈👈فرقی نداره 

خودمونو گول میزنیم 🚫

هر آنچه در ذهن ما میگذره تو کلام ما و رفتار ما نمود پیدا میکنه👈اگر دل سیاه هست زندگی تلخ هست👈اگر مشکلی تو زندگی هست 👈درون انسانهاست تو ذهن و قلب و رفتار ها 👈هر چه برای دیگران بخواهی برای خودت اتفاق میفته 👈زمین عجیب گرده 🤞❤❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤
2706