2737
2734

خیلی این روزا حالم بده

من تو دبیرستان درسام خیلی خوب بود و همیشه رتبه برتر بودم دبیرستانمم از نمونه بالاتر بود ولی تیزهوشان نبودم یچیزی بین نمونه و تیزهوشان بود

سال کنکور افسردگی شدید گرفتم و اضطراب و کنکورو کلا ول کردم هیچی نخوندم

پایم خوب بود پرستاری اوردم

شدم مایه سرافکندگی خانوادم خانواده بابام پزشکن و بچه های دوستای بابام همشون پزشک شدن  یعنی ۶.۷ تا همکار داره بچه هاشون همه پزشکی میخونن 😐😐😐

دشمن شاد شدم  خلاصه

تو پرستاری معدل الف بودم و معدل کل دانشگاهم نزدیک ۱۹ شد و جز برترین ها بودم چن تا مقاله نوشتم و ۱۰ تا تقدیر نامه و اینطور چیزا گرفتم

الان دوباره ب فکرم افتاده کنکور بدم.یکماهه از خونه بیرون نرفتم ک بخونم ولی حالم بده نمیتونم درس بخونم

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

تمام سال های زندگیم درس خوندم از دوست زدم از بیرون رفتن زدم از دوس پسر زدم تا ۲۴ سالگی سینگل موندم هیچ جا نرفتم فقط ب موفقیت فکر کردم 

ولی حس میکنم خسره الدنیا و الاخره شدم

ن دوستی دارم ن پارتنری دارم ن خوشی دارم نشستم تو خونه وزنم داره دوباره میره بالا قبلا ۳۰ کیلو کم کردم الان باز یکم اضافه وزن گرفتم

حس میکنم ب هیچ جا نرسیدم‌و هیچی نشدم

تازگی هم چن تا مقالم ک واسشون ماه ها زحمت کشیده بودم ریجکت شدن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ارشد بخون و استاد دانگشاه بشو

ارشد تو رشته ما فایده نداره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
موفقیت به دکتر شدن نیست عزیزم اگر علاقه داری برو دوباره کنکور بده بهترین راه موفقیت ، اینه که بری ...

این حرفا کلیشه ایه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تا همین جاشم به نظرم خیلی ادم خاص و پرتلاشی هستی

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن 🤍🌱👩🏻‍⚕️🥼{  ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙
2738

ولی اگه هدف راضی کردن خانوادست نکن این کارو 

فردا بچه فلان همکار مرکز میزنه اون یکی مهاجرت میکنه و... توکه نمیتونی مثل همه باشی

باید به فکر خوشحالی و شادی خودت باشی ،اون چیزی که توی دلته 

اگه هم سردرگمی برو پیش روانشناس

چشمتو به روی موفقیتایی که کسب کردی بستی! نگاه کن چقدر تلاش کردی و چقدر موفقی؟ باید خیلی خوشحال باشی ...

تمام کسایی ک باهاشون در ارتباطم و دوستم خیلی خیلی از خودم بالاترن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تمام کسایی ک باهاشون در ارتباطم و دوستم خیلی خیلی از خودم بالاترن 

عزیزم تا زمانیکه بخوای خودتو با دیگران مقایسه کنی ارامش نخواهی داشت،

حتی ممکنه پزشک هم بودی و میگفتی فلانی تخصص قبول شده من نشدم،

فلانی تخصص مغز و اعصابه من پوستم و…..

به نظر من پیشنهاد یکی از دوستان خیلی خوب بود که کفت با مشاور صحبت کن 

اینطوری بهتر میتونی تصمیم بگیری

عزیزم تا زمانیکه بخوای خودتو با دیگران مقایسه کنی ارامش نخواهی داشت، حتی ممکنه پزشک هم بودی و میگفت ...

ممنون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706