2737
2739
عنوان

پسرم یه تیکه نخ قورت داده

| مشاهده متن کامل بحث + 348 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه گیرنمیکنه😁😂🤣🤣 حس ببعی بودن گرفته بچه

هرچی پیدا کنه مستقیم تو دهنش میبره با دقت جاروبرقی میکشم اخرش هم نمیدونم از کجا اینا رو پیدا میکنه

کابر قدیمی‌ام. شناسایی شدم و اکانت جدید زدم. کاش قبل از اینکه حرف بزنیم کمی فکر کنیم شاید دلی بشکنه از یه حرف به ظاهر ساده‌ی ما
2728
نه عزیزم دفع میشه خیلی نگرانی اگه میتونه بخوره یه کوچولو کره بده بهش دفع میکنه دختر خالم گوشوارشو خو ...

مرسی حتما

کابر قدیمی‌ام. شناسایی شدم و اکانت جدید زدم. کاش قبل از اینکه حرف بزنیم کمی فکر کنیم شاید دلی بشکنه از یه حرف به ظاهر ساده‌ی ما
وا نخ نباتو تا الان نخوردی یعنی؟ نترس من زیاد خوردم هیچی نشدم

آخه بچه‌ست واسه همین نگرانم

هرچی پیدا کنه مستقیم تو دهنش میبره با دقت جاروبرقی میکشم اخرش هم نمیدونم از کجا اینا رو پیدا میکنه

خیلی مراقب باش پس

ولی نخ دفع میشه

نگران نباش

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
چه مقدار نخ ؟

تو دهنش بهم پیچیده شده بود نمیدونم چقدر بود

2740
درمیاد نگران نباش  نخ که چیزی نیست یکی از اقوام بچه اش سکه قورت داده بود گلاب به روت مامانش ت ...

خدا رحم کرده بهش که گیر نکرده

پسر من تیله قورت داد🥲

چه خطرناک همش باید مراقب باشم