2752
2734
عنوان

رفتم لباس خریدم شوهرم اشکمو دراورد

| مشاهده متن کامل بحث + 1825 بازدید | 74 پست
اسی اگه چیزی برات نمیخره پس حتما خسیس هست . نمیدونم چرا دلم برات خیلی گرفت . درکت میکنم 

ممنونم قبلا خیلی خوب بود الان صاحبکارش ادم پزخرفیه همش پرش میکنه خواهرشوهرم میگفت گفته به زن نباید رو داد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ای کاش از کسی قرض میکردی یه شب میپوشیدی دوستی چیزی....  اگ واقعا شوهرت نداره ، عزیزم نمیشه خودت ...

خیچکس سایزش بهم نمیخوردتازه اقابدشم میاد میگه یوقت کسی قارچ یابیماری پوستی نداشته باشه!!

متاسفانه زندگی برامون نذاشته کلا شوهرم شده بیه ادم دیگه

اسی اگر همینقدر زود تحت حرف های ریئسش قرار گرفته پس یه بزرگتر هم میتونه دوباره روالش کنه.

اینم امتحان کن

با خانواده هایی در ارتباط باشید که برای زنشون ارزش قائل هستن .

خدایی تو عمرم ارایشگاه ترفتم حتی برا عروسی جاریم خودم ارایش کردم...چیه پول الکی بدی ارایشگاه زشت ترم ...

منم نمیرم دیگه خودم ارایش میکنم منم فقط عروسی داداشم رفتم ارایشگاه!!!برامیکاپ مجردکه بودم تپام مجالس ارایشگاه و لباس میخریدن برام حالا بعد چندسال عروسی نزدیک میخام برم 

خب شاید شما رفت و امدی ندارین ماصمیمی هستیم البته فقط بااین پسرخالم درحدیکه بهم میگن خ اهردوماد

استاترحق باتوهست نمیشه ادم لخت بره  

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
مرسی اخه هیچ پیراهنی توکمدم نداشتم هیچی بخدا ،چون مجلسی نداشتیم

آخ جون خریدی؟  

مبارکت باشهههه

ولش کن بذار غر بزنههه ب جهنمممممم

عشق کن با لباست

من قندو از زندگیم حذف کردم چرا فک کردی تو عنو نمیتونم حذف کنم؟