2737
2739
عنوان

خواستگاری دختر از پسر

142 بازدید | 9 پست

سلام.

من پرستار هستم ، تو بخش ما ،فقط من مجرد هستم.(تمام کادرِ بخشِ ما ،زن و متاهل هستند)

بخش بغل ما ، ی پسری هست که قد بلند و...هست ،ایشون پرستار هستن و کل بیمارستان تعریفش رو میکنن.

من الان ۶ ماهه اومدم این بخش ولی تا الان توجهی نکردم..بارها سرپرستار (رییس بخشمون) ازش تعریف کرده پیشم..

تا اینکه زد بین شوخی همکارا (چند نفر بودیم با یکی از کادر بخش بغل )

یهو منشی بخش بغل گفت بذار پسرمون صدا کنم بیاد نگاش کن...منم خجالت کشیدم رفتم تو...

خلاصه پسره از اون موقع بارها رویت شده که داشته به ایستگاه پرستاری ما نگاه میکرده...

انگار حرفای  ترم یکی ها شد ک😂😂

جواب ریپلای نمیدم مگر اینکه مودبانه و منطقی باشه🙂.      👧 یه دختر ۲۳ساله ک عاشق کتاب خوندن📖،موسیقی گوش کردن🎧و عکاسیه📸///💖🌱عاشق خدامم خیلی مراقبمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

البته من دوماه رفتم مرخصی...

دیروز سرپرستارمون یهو رفت بخش بغلمون و با پسره حرف زد...(قبلا باهم تو ی بخش کار کردن)

اون وسط ها منم صدا کرد رفتم...البته زود برگشتم بخشمون...

اصلابه پسره نگاه نکردم...

بعدا بهم گفتن ،سرپزستارمون همون دیروز به پسره گفته ما ی دختر خوب داریم بیا اینو بگیر..

پسره هم خندیده و انگار خجالت کشبده..

البته همون منشی بخش بغل که گفت پسرمون بذار صدا کنم بیاد...از همون روز یهو گفت پسرمون بت نمیدیم و....

حالا امروز برنامه شیفت ،ماه اردیبهشت دراومده 

منو جانشین سرپرستار ،خواستیم بریم عکس برنامه بخش بغل رو بندازیم که یهو ،همین منشی باغث شد نشه...

منم گغتم به شوخی ، فلانی کل برنامه ما رفت رو هوا...

اونم گفت ،من مزه دهن پسرمون رو میدونم ،تو فکرش نباش...

البته پسر به این خوبی حتما کیس داره...

2740