2733
2734
عنوان

بنظرتون حامله شدن و بچه آوردن ترسناک نیست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 940 بازدید | 76 پست
من تعجب می کنم تا ترس،،مثلاً می گم این آدمه هست بزرگ شده این بچه بود قدر یه عدس یا حتی کوچیک تر بوده ...

اره گاهی اوقات فکر میکنم همه زندگی ما ی فیلم تخیلی هست

بلند‌می‌خندید‌گویی‌پنهان‌می‌کرد‌غمی‌را‌..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره من میگم مثل اون فیلم ادم فضایی که موجوده میرفت تو بدن ادما تغذیه میکرد رشد میکرد میومد بیرون ،اینم اونطوری من میزبانشم🤣

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
اره من میگم مثل اون فیلم ادم فضایی که موجوده میرفت تو بدن ادما تغذیه میکرد رشد میکرد میومد بیرون ،ای ...

فیلم انگل خاکستری رو دیدی؟ اونم همینطوره

🤣🤣🤣🤣من باردارم شوهرم به شکمم دستم نمیزنه میگه حس میکنم فیلم فضاییه🤣یه شب شکمم چسبیده بود به کمر ...

😂😂😂😂😂

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
ابدا ترسناک نیس شبیه معجزه س و شگفت آوره . وقتی هم دنیا میاد لمسش میکنی پر از لذته 😍

الان من با این بدنی ک دارم و زندگی میکنم.. اصلا نمیتونم باورم نمیشه بتونم ی انسان دیگ رو بوجود بیارم توی بدنم

ینی اون موجود کنار روده و اجزای داخلی بدن هست وبوجود میاد...ترسناکهااااا

وا این همه جاندار تو دنیا دارن اینجوری بچه دار میشن

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم
2706