2733
2739

خونمون به اسم منه خود شوهرم گفت میخوام به اسمت کنم، حالا داریم ویلا میخریم، شوهرم گفت اینکه کارم رونق پیدا کرد و پول خرید ویلا جور شد به خاطر یمن حضور بچمونه این ویلا رو میخوام به اسم بچمون کنم، منم گفتم حالا که نی نی تو شکم منه به اسم مامان نی نی کن فعلا، من شوخی کردم ولی شوهرم گفت چشم به اسمت میکنم، برادرشوهرم این ویلاهه رو گیر اورده و کلا کارهای مالی شوهرم دست اونه، از وقتی شنید عصبانی شده که چرا همه چی رو داری به اسم زنت میکنی اگر جدا بشه بره تو هیچی نداری و...

من دیشب کلی گریه کردم به خاطر این موضوع شوهرم میگفت میرم به برادرم میگم به تو چه ربطی نداره ولی من بدجوری دلم شکسته ازش، دیگه نمیخوام به اسم من بشه اصلا از اولشم شوخی کردم میخواستم ببینم واکنش شوهرم چیه،

حالا میخوام پیام بدم به برادرشوهرم به نظرتون کار درستیه؟

چون حاملم خیلی احساسی بعضی وقتا تصمیم میگیرم

نه تو هیچکاری نکن بزار شوهرت بره جلو تو بری حرفی بزنی میگن این میخواد مال داداشمونو بخوره و اینا

توی تایپکای هوافضا و علمی و مشاعره خوشحال میشم تگم کنید                                                                                                           چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
البته از نظر فامیل شوهر نگاه کنیم حق با برادرشوهرته  خدایی برادر خودت همه چیز رو به نام زنش بز ...

خب اخه شوهرم خودش میخواد هونه رو که اصلا من هیچ حرفی نزدم خودش به اسمم کرد

2738

نه پیام نده اونام حق دارن شما فرشته هم باشی تو این اوضاع که زنا تند تند دارن طلاق میگیرن ومال شوهراشون رو هم میگیرن حق داره نگران برادرش باشه بذار رو حساب حس‌برادریش نه میخواد گریه کنی نه پیام بدی هرکس دیگه هم بود همین رو میگفت دایی منم دقیقا همه چیزش رو زد به اسم زنش بعد چند سالم زنش با لباس تنش انداختش بیرون الان زمونه بد شده عزیزم

برادرشوهرت حق داره

و شمام حق داری

حالا اگه واکنش نشون بدی و بری با برادرشوهرت بحث کنی دیگه حق با تو نیست و کاملا بهشون فهموندی که دنبال اموال شوهرتی

بهتره چیزی نگی ب این معنی میشه ک تو اصلا برات مهم نیست بنامت بزنه یا نزنه

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 

ینی شما برای خونه هیچی به همسرت نگفتی و اون دلش خواست به نامت کنه؟؟

من دو سه روز دیگ قراره شوهرم خونه بخره دلم میخواد به نام من کنه چون طلا و پول کمک دادم بهش ولی اون هیچی نمیگه چیکار کنم بنظرت

خب این سوالی هست که به فکر هر کسی ممکنه برسه!!

در زندگی بهتره تعادل حفظ بشه

چون در همیشه روی یه پاشنه نمی چرخه و یه سیب رو تا بندازی بالا صد تا چرخ میخوره تا بیاد پایین

توی این دوره زمونه آدم اینقدر مسائل مختلف بخاطر پول و اموال میشنوه که به این نتیجه می رسه باید محتاط تر رفتار کنه

شما با برادر شوهرتون کاری نداشته باشید اجازه بدید همسرتون خودشون صحبت کنند