2733
2739

بنظرم تا خودش کنجکاو نشده توضیح نده چون بدتر باعث کنجکاوی بیشترش میشه و بلوغ زود رس. البته سنشو نمیدونم. ولی لزومی نداره بچه بدونه

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چه باکلاس مشاور😅😁

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
بنظدم تا خودش کنجکاو نشده توصیح نده چون بدتر باعث کنجکاوی بیشترش میشه و بلوغ زود رس. البته سنشو نمید ...

اتفاقا لازمه که بدونه

توی تایپکای هوافضا و علمی و مشاعره خوشحال میشم تگم کنید                                                                                                           چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم
2740

چند سالشه 

چه لزومی داره در موردش صحبت کنید 

یعنی چه چیزی باعث شده این رو حس کنید که باید راجع به بلوغ آگاه بشه 

و اینکه پدرش باید اینکارو انجام بده و در مورد مسائل جنسی و... باهاش صحبت کنه 

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 

اگه سنش مناسبه دربارش توضیح بدن و البته توی مدرسه هم فک کنم توضیح بدن به بچه ها ولی اره ببر مشاور که خودت کم و زیاد نگی 

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊

عزیزم پسرتون چند سالشه؟

توی تایپکای هوافضا و علمی و مشاعره خوشحال میشم تگم کنید                                                                                                           چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم
اگه سنش مناسبه دربارش توضیح بدن و البته توی مدرسه هم فک کنم توضیح بدن به بچه ها ولی اره ببر مشاور که ...

اره واسه همین ببرم بهتره..... ولی نمیدونم چه مشاوری ببرم

اتفاقا لازمه که بدونه

خیر لزومی نداره میشه فقط یک چیز شربسته عنوان شه تا اگه شنید جا نخوره ابدا لزوم نداره بچه در مورد بلوغ و مسائلی که مال سنش نیست بدونه

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.