2733
2739

من تو خونواده ایی بزرگ شدم که اصلا باسواد نداره 

واهل کتاب خوندن نیستن چون کلا تو فقر زندگی کردن الانم شکر خدا وضعمون تقریبا خوبع 

چجور خودمو عادت بدم به کتاب خوندن برم کتابخونه🤔چیکا کنم 🤦🏻‍♀️

شبی ۱۵ دقیقه قبل از خواب

شروع کن به خوندن حتی اگه کتاب نداری از رو پی دی اف

از ژانرهایی هم شروع کن که دوستشون داری

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

از کتابخونه کتاب امانت بگیر بیار خونه بخون دو هفته ای تحویل بده 

تو یه اتاق خلوت یه میز مطالعه بزار بعضی کتابا رو بخر اگه خوشت اومد اینجوری دیگه..

یه خانوم مستقل. مخالف تاپیک های جن و طلسم و خرافات.دنیا دیده ام چون تو بدترین شرایط به دنیا اومدم و خودم خودمو نجات دادم. اگه با نظرم مخالفی ریپ بزن تا بشورمت بزارم کنار😂😂

هم برو کتابخونه عضو شو و همم کتاب صوتی،پادکست یا همین پی دی اف اینا دانلود کن و ببین علاقت چیه برو تو دریای قشنگی🥰اینم بدون هر کتابیی قشنگی خودشو داره نویسنده بیکار نیس بشینه کتاب بد بده بیرون😑😁

(۳دقیقه درقیامت شنود تقاص.

اگه میخوای مغزت شستشو داده بشه اینارو بخون)

■اگرم که نه برو کتاب فروشی 

بگو تازه میخوام کتاب خون بشم بنظرتون از چه کتاب های شروع کنم

یا از کتاب فروشیای مجازی بپرس

از چندتاشون سرچ کن

باید یکم جستجو داشته باشی

بدونی چه ژانری خوشت میاد

مثلا برو برنامه کست باکس دانلود کن

کتاب باز گوش بده مهمونای برنامه کتاب های خیلی خوبی معرفی میکنن یا خود آقای صحت کتاب معرفی میکنه.

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸
2738
(۳دقیقه درقیامت شنود تقاص. اگه میخوای مغزت شستشو داده بشه اینارو بخون) ■اگرم که نه برو کتاب فرو ...

من بیشتر عرفان و الهیات و عشق بخداو  پیامبران رازهای زندگی و  روابط انسانی خوشم میاد فقط قدم‌ اولشو نمیدونم چه کنم فقک میکنم اگه دوستی نزدبکی کسی داشته باشم کتابخون باشه بیشتر بهم انرژی میده 

فک کنم باید برم کتابخونه چون اینجور افراد زیاده