2733
2734

من واقعا موندم‌ چه رشته ای برم‌ لطفا هرکسی اینجا دانشجوعه‌ از رشتش‌ برام‌ بگه یکم‌ آشنا شم‌

بیشتر تمرکزم‌ رو دانشگاه آزاده ولی خب همتو‌ن‌ بگید‌ رشته‌هاتونو

ارشد حسابداری تهران

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نمیدونم شما چه شاخه ای هستید. من فنی مهندسی بودم. خودم مهندسی برق خوندم، درباره رشته های مکانیک و صنایع و عمران و نقشه برداری و مهندسی شیمی و کامپیوتر فکر میکنم بتونم کمکتون کنم

2738
دولتی بهتره خب ولی نمیدونم چه رشته ای برم

اگه مثلا معلمی میخوای از اول بری دانشگاه فرهنگیان خیلی بهتره چون شانس قبولی بالاتره و از اول تکلیفت مشخصه، آزمون های استخدامی خیلی سختن و ظرفیتشون پایین تر

دفترچه های استخدامی رو دانلود کنی و ظرفیت هر رشته رو نگاه کنی متوجه میشی چه رشته هایی در حال حاضر بازار کار بهتری دارن

اگه شرایط مالیت اوکیه و میتونی برا خودت مطبی، دفتری چیزی بزنی رشته های مشاوره و پزشکی و این موارد برات خوبه

حقوق هم اگه سر زبون داشته باشی و خوب برا آزمون وکالت بخونی اوایل سخته ولی بعد شرایط بهتر میشه

اما کار آزاد بخوای داشته باشی وقت بیشتری باید برای کارت بذاری اما درآمدش هم نسبت به مشاغل دولتی بهتره 

بهداشت عمومی🌼

اگه علاقه به رشته های پیرا داری ولی طبعت با خون و مریض و اینجور چیزا سازگار نیست رشته ی خوبیه.

مزایا : حقوق خوب به نسبت کار سبک ، شیفت شب نداره ، خستگی نداره ، کار با خون و مریض بدحال نداره ، سبک و پاره وقت ، درسای دانشگاهی به نسبت سبک 

یکم از این رشته میتونی برام بگی؟ چقدر سخته؟ آزاد میری؟

پیام نورم،اگه علاقه داشته باشی و روحیه محکمی داشته باشی میتونی داخلش خیلی موفق بشی مثلا من میخوام واسه وکالت بخونم یه رشته پر پرستیژ و پر درآمدیه با موقعیت اجتماعی عالی

فقط باید علاقه داشته باشی،برای من ک آسونه چون علاقه دارم

بـِـــ آرِزوهـامــ قـــولِ رســـیدن دادمــ😉🌱🤍