2737
2734
عنوان

تاپیک خدافظی

98 بازدید | 9 پست

بابامو به هزار زحمت راضی کردم تیزهوشان قبول شم برام گربه بخره 😂    

این تاپیکو زدم که هشداری بشه از اومدنم و وقتمو تلف کردن(وگدنه میدونم برای هیچ کس مهم نیس)

وقتی نتایج اومد میام میگم  

خیلی تلاش کردم اما هیچ امیدی ندارم  دوستامم مسخرمم می کنن 

ارزومه قبول شم برام دعا کنید💟

تلاش کن حتما قبول میشی

کاش معجزه ای بشه منم به آرزوهام  برسم 🧡☀ عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨

موفق باشی

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به چه چیزایی فکر میکنین😅😅

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫

انشالاه گربه را هرچه زوتر بغل کنی

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
2740
قبلش تاپیک هامو گزارش میزنی؟😄

من براتون میزنم میشه شما هم تاپیکامو از قدیمی تر ها تا جایی که میتونید گزارش بزنید

دختر های خوشگلم لناو لاوین و ماهلین 😍😍😍خدایا مرسی بابت همچی
من براتون میزنم میشه شما هم تاپیکامو از قدیمی تر ها تا جایی که میتونید گزارش بزنید

باشه مرسی ازت

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌