2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
از اول بخوام بخونم چطور؟ من دیپلم دارم فعلا

میخاب جهشی بخونی؟؟😂😂😂

دکترای روانشناسی ک نمیشه یهو خوند

اول باید ۴ سال بری لیسانس، ۲ سال فوق لیسانس و بعدش کنکور بدی و ۳ الی ۵ سال دکترا

آرزو میکُنم حالِت مثـِ ذاتِت باشه😊

من دکتری‌میخونم‌‌ ورودی ۱۴۰۰ هستم.

شما بسته داره دکتری چه جوری باشه

ولی میتونی۴ ساله هم جمع کنی

میتونی ۶/۷ سالم طول بدی..

مثلا من الان لنگ ازمون جامع هستم😀 تزم اماده است

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
چه گرون شدههه😐

من که میخوام بخونم برای دولتی

افتضااااح رفته بالا حالا علاوه بر هزینه خوابگاخ و خورد و خوراک و کتاب و جزوه و...

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز از اومدنت ناراحت نیستم...
به خاطر هزینش؟

بله،هزینه که واقعا زیاده. ولی دلایل دیگه ی هم داره، قطعا کسی که ارشد روانشناسی داره دکتراش رو نمیاد آزاد، یکم تلاش کنه دولتی میاره... 

"🤍" تو از چِشام نمیـخونی غمای بی زبونم رو...  «غمِ»داغــی که سوزونده تا مغزو استخونم رو... واسه این «دردِ بی درمون» دیگه راهِ علاجی نیست؛ دارم میمیرم ودیگه به دارو احتیاجی نیست(حلالم کن🎵) " 🤍🪞⛓️"
2740
دقیقا، ازاد دکترای روانشناسی اصلا ارزش نداره... 

ارزش که خیلی داره ولی هزینش بالاس

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز از اومدنت ناراحت نیستم...
کاری به دانشگاهش ندارم.چیزی که ایشان میخواهد واقعا باید برایش زندگی را فدا کنی 

خب عزیزم من الان دیپلم دارم بعدش ازدواج کردم و دخترم به دنیا اومد دیگه نشد

الان قصد دارم دوباره ادامه تحصیل بدم

ولی راستش خودمم نگران دخترمم که دیگه نتونم براش وقت بزارم

از طرفی هم دوست دارم ادامه تحصیل بدم

نمیدونم چ کار کنم!

ارزش که خیلی داره ولی هزینش بالاس

به خاطر همین هزینه اش میگم ارزش نداره

"🤍" تو از چِشام نمیـخونی غمای بی زبونم رو...  «غمِ»داغــی که سوزونده تا مغزو استخونم رو... واسه این «دردِ بی درمون» دیگه راهِ علاجی نیست؛ دارم میمیرم ودیگه به دارو احتیاجی نیست(حلالم کن🎵) " 🤍🪞⛓️"
میشه هم پول بدی با دیپلم یک دکترا بگیری به خدا ارزونتر هم در میاد

خب چ فایده

من واقعا به روانشناسی علاقه مندم

کتاب در این باره زیاد میخونم و دوره شرکت میکنم

اما دوست دارم تو دانشگاه هم تحصیل کنم

2706