2737
2734

سلام لیسانس تربیت بدنی دارم مدرسه غیرانتفاعی نزدیک خونمون هستش بنظرتون برم صحبت کنم استخدام میکنن یانه؟چندسال هم کاراته کارمیکردم حکم های باشگاه هستش

آره صحبت کن احتمال زیاد بردارن

کاش معجزه ای بشه منم به آرزوهام  برسم 🧡☀ عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برمیدارن پلی تو غیر انتفاعی چیزی به نام استخدام نداریم 

چی بگم تا استخدام کنن؟فقط من هنوز کامل نرفتم مدرکم روازدانشگاه بگیرم مدارکم اماده هستش فقط باید برم مدرک لیسانس رو بگیرم بنظرتون شنبه مدارکم روببرم؟

2740
چی بگم تااستخدام کنن؟

اگه آشنایی داری ک توصیتو کنه چ بهتر 

اگه نداری

مانتو شلوار اداری بپوش

آرایش ملایم کن

مدارکتو ببر و با برخورد خوب و خوشرویی باهاشون صحبت کن و بگو برای سال آینده دوست داری باهاشون همکاری کنی

آرزو میکُنم حالِت مثـِ ذاتِت باشه😊
اگه آشنایی داری ک توصیتو کنه چ بهتر  اگه نداری مانتو شلوار اداری بپوش آرایش ملایم کن مدا ...

ممنونم عزیزم شنبه میرم فقط مدرک لیسانس رو هنوز از دانشگاه نگرفتم مدارکم آماده هستش فقط باید برم بگیرم

میشه بهم بگی چجوری بگم

اشنا داری بگو سفارشتو کنه 

اگه نداری خودت باید وارد عمل شی 😂 

مانتو شلواری اداری ارایش ملیح اراسته برو 

رفتی اونجا از بدو قشنگ زبون بریز سلام عرض ادب احوال پرسی خسته نباشید ( اگه وضعیت مالیت مناسبه ) یه باکس شکلات از این صد تومنی ها بگیر ببر تقدیم به مدیر کن 

از خودت تعریف کن از کاراتت بگو معلم شم فلان میکنم بهمان میکنم 

اشنا داری بگو سفارشتو کنه  اگه نداری خودت باید وارد عمل شی 😂  مانتو شلواری اداری ارایش ...

نه آشنا ندارم مدرسه نزدیک خونمونه تازه چندساله تاسیس شده پیش دبستانی و دبستان پسرانه هستش من رابطه ام هم بابچه ها خوبه