2733
2734

امروز بچه مو بردم بهداشت برای واکسن دوماهگیش دور سرشو گرفت42بود گفت نرمال نیست ماه پیشم بهم گفت بردم پیش متخصص سونوگرافی نوشت انجام دادم گفت مشکلی نداره به زنی که تو بهداشت بود گفتم سونو دادم مشکلی نداره میگه دکترتو عوض کن دارم سکته می کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

ببخشیدا سر بزرگ باشه میگن ممکنه مشکل مغز داشته باشه و دچار عقب ماندگی بشه 

اگه دقت کرده باشید بچه های سندروم داون سرهاشون بزرگ هست 

ارثی نیست تو فامیلتون سر بزرگ,؟؟

بچه دوستم سرش خییییییلی بزرگ هست نسبت به بدنش ،،،،ولی خب ارثی هست ،،،مشکلی ندارع ،،،،تازه خیلی باهوش هست نسبت به بقیه همین و سالاش ،،

حالا شما یه دکتری فوق تخصص حتما ببر ،،،مگه ضرر داره ؟؟

خب پیش یه دکتر دیگه هم ببر. تا خیالت راحت بشه و شب راحت بخوابی

پیش دکتری بردم که همه تاییدش می کنند مسئول بهداشت قبول نمی کنه قرار سه شنبه ببرم بیمارستان طبی کودکان

ببخشیدا سر بزرگ باشه میگن ممکنه مشکل مغز داشته باشه و دچار عقب ماندگی بشه  اگه دقت کرده باشید ...

هوشش خیلی خوبه تو سونو بارداریمم اصلا مشکلی نداشتم سر خودم بزرگه امکان داره ژنتيکي باشه 

بهداشت متاسفانه بیسوادن و هیچی بلد نیستن پیگیر باش پیش متخصص برو ولی سر بزرگ ارثی هم هست 

دقیقا یه آدم بی سواد فقط به من استرس میده خدا لعنتشون کنه ادعای پروفسوری می کنه و حرف فوق تخصص و قبول نداره