2737
2739

من خیلی دوست داشتم و راضی ولی شوهرم نه 

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگر جا داری اگر پول داری 

بد نیست راحت میشه غذا ریمی درست کرد یا سبزی و پیاز خشک کرد 

ولی نباشه اصلا مهم نیس و اینقدر کارساز نیست 

من هم با روغن هم بی روغن دارم 

با روغن ک جهیزیه بود اصلا در نیاوردم ولی این یکی پارسال خریدم و قلق داره کار باهاش 

و بد نیست 

مرغ یجوری کنتاکی میشه 

ماهی توش عالی میشه 

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/منت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی گذرانی/پسشاکر هر لحظه و هرسال خودت باش.
2740
نمیدونم نه نه پولش هس نه جاش🤣

🤗

پول ک بلاخره جمع میشه اگر قصد خریدش باشه 

میگم خیلی مهم نیست خصوصا اگر فر داری یا ماکروفر 

البته من هنوز قلق این دستگاه دستم نیومده شاید هستن واقعا براشون عالیه ولی من فقط توش ماهی درست کردم 

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/منت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی گذرانی/پسشاکر هر لحظه و هرسال خودت باش.
منم بخاطر همینه گرونه نخریدم ارزونشم میگن بدرد نمیخوره  اگه خریدی خوب بود به منم اطلاع بده

اکی حتمن ولی پول تفال ندارم گاسونیک دیدم تو د ی جی حدود ۴

دیگه کاربری ندارم اگه تعلیق بشم دوباره
فر و توستر دارم

پس زیاد مهم نیست 

ولی پول اومد بخر ک داشته باشی 

وگرنه اصلا حسرتش نخور ک نداری