2737
2739

مدتیه دنبال اینم یه کاری رو شروع کنم درباره این حلزون زیاد دیدم میخوام ببینم اصلا سودی داره؟ 

هرچند از نظر خودم یه جور حیوان آزاریه :(((

بیشه ها اگر تاریکند،آسمان هنوز آبیست🌱

زالو بیشتر دیدم . حلزون به چه درد میخوره؟ درامدی داره؟

خستم از زندگی, از بی پولی, از غصه خوردن, از دلشوره, از بیماری .دلم یه تن سالم میخواد یه لب خندون میخواد یه خونه ی خوشگل و یه زندگی  پر از ارامش میخواد طوریکه از خوشحالی زیاد گریم بگیره و بگم همه مشکلات بلخره تموم شد بلخره سختی ها تموم شدن بلخره منم حق زندگی و خوشحال بودن و ارامش و سلامتی رو درکنار خانوادم دارم.🤸 چیمیشد الان کنار شوهرم تو ماشین نشسته بودم و باهم میگفتیم و میخندیدیم و تو  راه مسافرت میبودیم .🚶🏼‍♀️ خدایا هر وقت تلاش کردم هر وقت ذوق کردم هر وقت خوشحال شدم تهش زد حال زدی بهم حواست باشه ها.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه سال و نیم انجام دادم یه قرون سود نداشت .یعنی اون همه زحمت کشیدم آخرسر پول خودشو به زور درآورد

اعععع مرسی که تجربه ات رو گفتی :)))

میشه بگی تو چه بخشی ضعف داشت؟ 

قشنگ بازاریابی میکردی شما؟

2728
زالو بیشتر دیدم . حلزون به چه درد میخوره؟ درامدی داره؟

زالو هم هست اتفاقا 

حلزون چون کلاژن تولید میکنه ‌هم تو محصولات ارایشی و بهداشتی کاربرد داره هم تو سالن ها بخش فیشال بقیش رو هنوز نمیدونم

زالو هم هست اتفاقا  حلزون چون کلاژن تولید میکنه ‌هم تو محصولات ارایشی و بهداشتی کاربرد داره هم ...

اول باید مشتریش رو پیدا کنی بعد شروع کنی به کار. 

یا خودت عطاری داشته باشی بعد در کنارش  زالو و حلزون پرورش بدی. بنظرم این کار رو انجام ندی بهتره چون سودی نداره .

نظر من بیشتر رو ساخت شمع های فانتزی یا جاسویچی و اینا هست که میتونی چند نمونه درست کنی بعد ببریش تو فروشگاه ها اگه مشتری پیدا شد ازشون سفارش بگیری و تعداد بیشتر درست کنی. 

یا برای کار بری گلخونه و ازین جور کار ها

خستم از زندگی, از بی پولی, از غصه خوردن, از دلشوره, از بیماری .دلم یه تن سالم میخواد یه لب خندون میخواد یه خونه ی خوشگل و یه زندگی  پر از ارامش میخواد طوریکه از خوشحالی زیاد گریم بگیره و بگم همه مشکلات بلخره تموم شد بلخره سختی ها تموم شدن بلخره منم حق زندگی و خوشحال بودن و ارامش و سلامتی رو درکنار خانوادم دارم.🤸 چیمیشد الان کنار شوهرم تو ماشین نشسته بودم و باهم میگفتیم و میخندیدیم و تو  راه مسافرت میبودیم .🚶🏼‍♀️ خدایا هر وقت تلاش کردم هر وقت ذوق کردم هر وقت خوشحال شدم تهش زد حال زدی بهم حواست باشه ها.
2740
اعععع مرسی که تجربه ات رو گفتی :))) میشه بگی تو چه بخشی ضعف داشت؟  قشنگ بازاریابی میکردی شما؟

برای ما قرارداد داشتیم خودش میخرید دونه ای صد هزار تومن مولدهای ۵ سانتی فروخت بهمون بعد تخم ریزی بچه ها که بزرگ میشدن ۵سانتی میشدن ۶ هزار تومن میخرید ازمون .اول گفت هر بار چند صدتا تخم میریزن ولی فوقش ۵۰ تا تخم میکرد .بازاریابیش هم سخته چون به درد همه نمیخوره .بعداز تموم شدن قرارداد خواستم خودم بفروشم تو دیوار گذاشتم فروش نرفت.

البته برای من اینجوری بود شاید یه عده سود کردن

برای ما قرارداد داشتیم خودش میخرید دونه ای صد هزار تومن مولدهای ۵ سانتی فروخت بهمون بعد تخم ریزی بچه ...

خودتون شخصا با سالن ها و مراکز زیبایی ارتباط نگرفتید؟

نمیدونم والا فقط میدونم دو ساله یه عالمه آکواریوم چیده دور خودش هر وقت ازش میپرسیم اوضاع چطوره به سو ...

ممنون عزیزم لطف کردی🧡

نمیدونم والا فقط میدونم دو ساله یه عالمه آکواریوم چیده دور خودش هر وقت ازش میپرسیم اوضاع چطوره به سو ...

وای درک میکنم .الان یادم میوفته قلبم درد میگیره چقدر خودمو علاف کردم