2733
2739
عنوان

از رفتار شوهرم چی برداشت میکنید؟

169 بازدید | 14 پست

وقتی میاد خونه همش سرش تو گوشیه ینی تو اینستا میچرخه یا انلاین بازی میکنه

این نیست با کسی چت کنه 

ولی خب تو گوشیش ی گروه واتساپ ک دختر و پسر قاطی هستن عضوه ک فیلمای ناجور توش میفرستن

قبلا یبار ترک گروه زدم براش ولی دوباره عضوه میگه دوستاش ادش میکنن و اهل دوس دختر و خیانت اینا نیست ولی مشکلم به رفتارشه ک هیچ محبت کلامی نداریم باهم تو جمع هم خودشو خوب نشون میده اون طوریه ک تو خونه نیست مثلا ب زنای دیگه احترام میزاره کاری داشت۶ باشن براشون انجام میده ولی تو همون جمع توجهی بمن نداره اصلا نمیپرسه چیزی میخوام یا نه

بهش ک میگم میگه من فقط میخوام احساس راحتی کنن و خوش بگذره

ولی خب واقعا حال دلم کنارش خوب نیست انگاری منو بی ارزش میدونه در صورتی ک همیشه میگه هیچ دختری ب خوشگلی من هیچ جا ندیده ولی خب  تو جمع هیچ توجهی بهم نداره مگه اینکه چیزی نیاز داشته باشه صدام کنه

وقتایی ک دعوامون میشه میگه تو هیچی نیستی یا من ب هیچ زنی احتیاج ندارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

جمله اخرو بنظرم از سر غرورش میگه...شاید حس میکنه حرفایی که بهش میزنی از غرورش کم میکنه

و یه جایی دیدم یه متنی نوشته بود

میگفت زندگی متاهلی مثل دوران دوستی نیست

بعد از ازدواج رابطه دیگه خودش پیش نمیره بلکه برنامه ریزی میخواد

شما باید واسه تفریحات برنامه ریزی کنید

باید واسه عشق دادن و گرفتن برنامه بریزید...

می دانی چی باعث شد اینهمه دوستت داشته باشم و از فکر کردن به تو دست بر ندارم؟! تو کودکِ غمگین و سرکوب شده ی درونم را از زیر آوار بیرون کشیدی، گرد و خاکش را تکاندی، بغلش گرفتی، تحسینش کردی و دوستش داشتی. تو زمانی از راه رسیدی که من نیاز داشتم حس کنم برای کسی، بیشتر از هرکسی اهمیت دارم.تو در موعد زخم های عمیق من رسیده بودی و برای کودک تنها و ترسیده ی درونم، پناه شدی و این منطقی ترین دلیلی ست که برای دوست داشتنت سراغ دارم.نرگس صرافیان طوفانتو قصه‌ی ناتمام من هستی و پایانی برایم نداری................تو قشنگ ترین سهم من از دنیایی ......بدترین حالتی که ممکنه برای یه آدم پیش بیاد اینه که همزمان هم احساسی باشه و هم منطقی، یعنی قلبش داره مچاله می‌شه ها، ولی مجبوره منطقی تصمیم بگیره، بعدش باید روزها و ماه‌ها و حتی سال‌ها بشینه به قلبش توضیح بده که اگه اون کارو نمی‌کردم بیشتر مچاله می‌شدی.اما مگه قلب حالیشه؟ وقتی دیگه صلحی نباشه بین عقل و قلبت، انگار لای منگنه ای، چون نه مغزت قلب داره، و نه قلبت مغز.
۳ سال

یه مدت محلش نزار بفهمه اونیکه باید آویزون باشه اونه نه شما ، فکر می‌کنه تو مُشتشی پس تلاشی برای حفظ شما تو زندگیش انجام نمی‌ده . 

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨

رابطه جنسی تو بهتر کن یکمم

تو هم تو جمع ها بگو بخند اصلاااا بهش نگا نکنن و مناظرش نباشش برا خودت وقت بزار 

بغضی وقتا شبا خونه نباش(برو بازار یا هرجا بعد نیم ساعت که اومد بیا) بزار یه وقتایی میاد خونه ببینه که تونیستی

برو کنارش توذهم به گوشیش نگاه کنه تا بزاره کنار

براش یه سرگرمی ایجاد کننن که جذاب باشع و جذابیتش بیشتر از گوشی باشه

2740
یه مدت محلش نزار بفهمه اونیکه باید آویزون باشه اونه نه شما ، فکر می‌کنه تو مُشتشی پس تلاشی برای حفظ ...

الانم واقعا بی اختیار اشکام میریزه چون احساس پوچی میکنم ینی اون این احساسو بهم داده

الانم واقعا بی اختیار اشکام میریزه چون احساس پوچی میکنم ینی اون این احساسو بهم داده

عزیزم 🥺💔 

با این حرکات اعتماد به نفس و عزت نفس زن خورد میکنن تا همیشه وابسته ش بمونه و مطمئن باشن همیشه میمونه حتی اگه من نخوامش ! 

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
رابطه جنسی تو بهتر کن یکمم تو هم تو جمع ها بگو بخند اصلاااا بهش نگا نکنن و مناظرش نباشش برا خودت وق ...

وقتایی ک کنارمه میدونه تازه مثلا غذا پختم میگه بو چی میدی بو روغن میدی اصلا درک نداره بگه خب داشته غذا میپخته

دلمو با حرفاش میشکنه

عزیزم 🥺💔  با این حرکات اعتماد به نفس و عزت نفس زن خورد میکنن تا همیشه وابسته ش بمونه و مطمئن ...

باورت میشه ی لحظه رفتم گروه دوستیابی عضو شم چون خیلی احساس تنهایی میکنم 

اون لحظه بود فهمیدم خیانت یهو اتفاق نمیفته 

ی جا یکی از شدت تنهایی سمت این میره با کسی درد دل کنه

و شاید واقعا همه چیز از ی درد دل شروع میشه

هرجا خیانتی میشه از سمت زن بنظرم پشت قضیش مردی بوده ک اون زن رو از بی محبتیش کشته

وقتایی ک کنارمه میدونه تازه مثلا غذا پختم میگه بو چی میدی بو روغن میدی اصلا درک نداره بگه خب داشته غ ...

ببین مردااا خیلی از اوقات یه حرفایی میزننن خوب که اصلا هیچ قصدی ندارن فقط میخوان که حرف زده باشننن

منم اولاش دقیقا مث خودت بودمممم

چن بار که یه همچین چیزایی میگف یا از ظاهرم یه چیزی میگفت

زود منم یه بدی از ظاهرش میگفتم😥😂

دیگ ساکت میشد خفه خون میگرفتتت

تو هم عزیز دلممممم سعی کن اعتماد ب تفستو ببری بالاااا یکم وویس از گوگل برای اعتماد ب نفس گوش کننن

اگر شوهرتم هرچی گف یا داره حسودی میکنهههه فک میکنه تپ بالاتری ازش 

یا میخواد یه حرفی بزنهههه

سعی کننن همونجا خودتو کنترل کنیو تو هم خیلی جدی نظرتو بدییی

و حتی همونجا بگی این چ حرفیه که میزنیییی من داشتم برا تو غذا میپختممم که تو دلت نریزی 

رابطه جنسی تو بهتر کن یکمم تو هم تو جمع ها بگو بخند اصلاااا بهش نگا نکنن و مناظرش نباشش برا خودت وق ...

هیچ وقت سمتم نمیاد مگه اینه من برم سمتش تو رابطه هم عین مجسمه میمونه

ببین مردااا خیلی از اوقات یه حرفایی میزننن خوب که اصلا هیچ قصدی ندارن فقط میخوان که حرف زده باشننن ...

بهش گفتم همون موقع گفت اخه من حساسه بدم میاد 

دلم از این میسوزه اصلا نپرسید خوبی