2733
2734
عنوان

فردا عروسیمه شوهرم امروز کبودم کرد

893 بازدید | 45 پست

فردا مثلا مراسم عقدمه 

ما ۴ ۵ ماهه عقد کردیم مراسم نداشتیم فامیلا و اینا رو دعوت کردیم که همه بدونن ازدواج کردم 

بعد شوهر دیوونه‌ی من دیروز باهام قهر بود امروز مثلا میخواست اشتی کنه دستمو یه جوری گاز گرفت که هم پف کرده جاش هم کبود شده 😑 گردنم هم یه جوری کبود کرده انگار پلنگ بهم حمله کرده 

امتحان کردم کرم پودر هم کاور نمیکنه بیشتر تابلو میشه چیکار کنم😑 فردا مهمونا فکر میکنن کتک خوردم 

یه خانوم مستقل. مخالف تاپیک های جن و طلسم و خرافات.دنیا دیده ام چون تو بدترین شرایط به دنیا اومدم و خودم خودمو نجات دادم. اگه با نظرم مخالفی ریپ بزن تا بشورمت بزارم کنار😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگر راست است که هر کسی یک ستاره روی آسمان دارد، ستاره‌ی من باید دور، تاریک و بی‌معنی باشد! شاید اصلاً من ستاره نداشته‌ام(من واقعا هـــــــیچ جوره توانایی مکالمات ادامه دار و طولانی رو ندارم،پس علاوه بر اینکه خواهشا درخواست دوستی ندید بلکه برای مکالمات ادامه دار و معاشرت طولانی  هم جایی تگم نکنید ) 
2738
آرایشگاه بگو برات کاور میکنه نگران نباش

چه ازمایشگاهی؟

یه خانوم مستقل. مخالف تاپیک های جن و طلسم و خرافات.دنیا دیده ام چون تو بدترین شرایط به دنیا اومدم و خودم خودمو نجات دادم. اگه با نظرم مخالفی ریپ بزن تا بشورمت بزارم کنار😂😂