2733
2734
عنوان

از نامزدم حامله شدم بعد فهمیدم بهم خیانت کرد و با یکی دیگه اس

| مشاهده متن کامل بحث + 8472 بازدید | 143 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

علائم حیاتی داری؟

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
2731
بله و طبق معمول کاربری ماله دو نفره حرفیه که وقتی لو میرن میزنن😂

توی تاپیک های قبلی نوشته ۲۰ سالمه رشتم دندانپزشکی نمیدونم برم آمریکا یا انگلیس ...بعد بقیه گقتن ۲۰ سالته بچه ۱۱ ساله داری گفته نه اون خواهرم....بالاخره نفهمیدم خودت تاپیک میزدی یا خواهرت....چه حرفایی

کاربری من دست ۴۴۵۵۵۵۵۵5۵۵۵۵۵۵۵۵نفره

🤣🤣🤣

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.
2738

یه بار گفتی میخوای بری آمریکا انگلیس،یه بار گفتی شوهر داری با بچه الان هم داری میگی نامزد داری و حامله ای و بی پناه و بی پول...نه به بی پولی و بی پدری نه به آمریکا رفتن و ماشین خریدن، نه به شوهر و بچه نه به نامزدی و حاملگی.دوست دارم کشف کنم چرا دروغ میگی؟

بعد میگن چرا نی نی سایت نمیذاره تاپیکای قبلیو پاک کنیم؟😁

واقعا ! مردم ماهم ساده میان راهکار میدن سریع!

این داستانو یه بچه هم بشنوه میگه سریاله یا سینمایی

چه برسه آدم‌بزرگ

یه جوری دروغ بنویسید حداقل واقعی تر باشه

یه بار گفتی میخوای بری آمریکا انگلیس،یه بار گفتی شوهر داری با بچه الان هم داری میگی نامزد داری و حام ...

🤣🤣🤣 دوس دارم منمم ی موضوع بزنم دربارع اینکه هدف تون چیه اینقدر قصه میگید