2733
2734
چطور دلت اومد  عکس از گربه ی خودت بده لطفا

الان با لپ تاپه عکس ندارم 

انشالله شب فیلمشو میزارم تگت میکنم

اگه جوابتو ندادم بدون در حد هم کلام شدن هم نبودی...همجنسگراها ریپ نزنید و تو تاپیکم نیاید ممنون
الان با لپ تاپه عکس ندارم  انشالله شب فیلمشو میزارم تگت میکنم

ممنون عزیزم

آره یه زمانی همون بچه ی مردم بودم (ببچاره دختر خاله م🤣) الان هم همون مادر بقیه ی بچه ها هستم 😌هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه ملت پول دارن  خرج زایمان سزارین گربه هم دارن😂

نه بابا خرج کجا بود نوه هام قراره طبیعی دنیا بیان  

اگه جوابتو ندادم بدون در حد هم کلام شدن هم نبودی...همجنسگراها ریپ نزنید و تو تاپیکم نیاید ممنون
2731
میدونه لرها ایرانی اصیل هستند 😌

لر جایی جز ایران وجود نداره لر همیشه ایرانی بوده و هست و خواهد بود و همیشه برای آزادی مردمش تلاش کرده البته بله لر غیر اصیل هم داریم بنا بر دلایلی که جدیدا چرت و پرت میگن 

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊
شهرستانیم ،شهرمون کوچیکه بگم نمیشناسی 

اها خدا بهشون عقل بده

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊

مدت بارداری گربه چقدره ؟

حیاط ی بنده خدایی چنتا گربه ذاشتن من خونشون اصلا چیزی نمیخوردم 

گربه تا وسط خونه میومد ب قابلمه و ظرفا دهن میزد میرفت

نانوا هم جوش شیرین می زند  بیچاره فرهاد
لر جایی جز ایران وجود نداره لر همیشه ایرانی بوده و هست و خواهد بود و همیشه برای آزادی مردمش تلاش کرد ...

کرع خعر تیامت  

منم لرم  

2706