2733
2734
عنوان

چجوری پول جمع کنم ماشین بخرم

76 بازدید | 4 پست

من مجردم ۱۸ سالمه خعلی دوس دارم ماشین داشته باشم تا حالا ماشین نداشتیم کسی هس راحلی بگه آدم بتونه پس انداز کنه حتی دست دومشو بخره ینی میشه با پس انداز کم بتونی بخری 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با پولات طلا های دست دوم بخر . بعد ماشینای ثبت نامی شرکت کن .طلاهاتو بفروش و  پول پیشش رو بده . بعد دوباره یه پولی جمع کن و بعد ترش دوباره پرداخت کن تا ماشین رو بهت تحویل بدن . که برای اینکار اگه بخوای از پول تو جیبی جمع کنی چند سالی طول میکشه

خستم از زندگی, از بی پولی, از غصه خوردن, از دلشوره, از بیماری .دلم یه تن سالم میخواد یه لب خندون میخواد یه خونه ی خوشگل و یه زندگی  پر از ارامش میخواد طوریکه از خوشحالی زیاد گریم بگیره و بگم همه مشکلات بلخره تموم شد بلخره سختی ها تموم شدن بلخره منم حق زندگی و خوشحال بودن و ارامش و سلامتی رو درکنار خانوادم دارم.🤸 چیمیشد الان کنار شوهرم تو ماشین نشسته بودم و باهم میگفتیم و میخندیدیم و تو  راه مسافرت میبودیم .🚶🏼‍♀️ خدایا هر وقت تلاش کردم هر وقت ذوق کردم هر وقت خوشحال شدم تهش زد حال زدی بهم حواست باشه ها.
2728

سخته ولی ناامید نباش وام بگیر پیش ثبت نام کن ازاین یکساله ها بقیش راهم کارکن تموم حقوقت رابده تا صاحب ماشین بشی اونم درسطح پایین انتظارت اینقدر که همه چیز گرون کردند،