2733
2739
عنوان

نهایی هاتورو خدا بیایین😭😭😭

129 بازدید | 10 پست

من یادم رفته امتحان زبان چطوری بوده 

صفر صفرررررم هیچی یادم نیست 

اگر طرز درست نوشتن کلمه ها و معنی کلمه هارو بلد باشم نمره ۱۰ و میگیرم؟؟؟

از کجاهای کتاب بیشتر سوال میاد؟

از کدوم کلمه ها بیشتر مهمه؟

برو نمونه سوال حل کن 

به خدا کلی سوالات سال های قبل دوباره میاد معلممون اینقدر باهامون سوال نهایی کار کرد واقعا بی نتیجه هم نبود 

ولی بر اساس بارم بندی بخون ببین کجاها نمره بیشتری داره منم دقیق یادم نیس بگم اما رایتینگ خیلی نمره داره و سعی کن از لیستنینگ هم نمره بیاری چون راحته دیگه گرامر و ایناهم ۵ دقیقه بخون ۵۵ دقیقه سوال حل کن ۲۰ نشدی هرچی خواستی بگو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم پارسال همین حالو داشتم:)

یکم هم گرامر بدونی خوبه 

من اسپیگیگ و ریدینگ اگه اشتباه نکنم کامل نوشتم چنتا هم تست بود شانسی زدم درست در اومد😂

فک کنم ۱۴ اینا شدم فقط یادتت نره امتحان نهایی نمره منفی نداره حتی شده چرت و پرت بنویس ولی هیچ سوالی رو خالی نزار 

تازه شنا امسال ۴ تا ماده رو میتونین تبصره بردارین

خلاصه استرس نداشته باش 

موفق باشی:)

شمع می سوزد و پروانه به دورش نگراان!!!🦋🕯                 ما ک می سوزیم و پروانه نداریم چه کنیم؟🙃🤍
2731
اسپیگیگ چیه دیگه😑😂

ی متن میده میخونی اخرش سوال میپرسه باید طبق متن جواب بدی فک کنم اسپیکیک بود اگ اشتباه نکنم 😂

شمع می سوزد و پروانه به دورش نگراان!!!🦋🕯                 ما ک می سوزیم و پروانه نداریم چه کنیم؟🙃🤍
2738
کلاساش چطوریه؟ باید دانلود کنم؟ از کجا ثبت نام کنم 

تو گوگل سرچ کن تام لند برو تو سایت عضو شو نمونه تدریس گذاشتن ببین اگه خوب بود برو تو بهش خرید و تو کلاسای کاموا شرکت کن هزینه اش هم مناسبه ۶۰۰ هزار تومن 

کلاس آنلاین بودن ولی خب چون دیگه تموم شده آفلاین کلاسا تو سایت برات باز میشه 

حتمن ثبت نام کن ضرر نمیکنی من هیچی از زبان نمی‌دونستم صفر صفر بودم 

موفق باشی♥️

ریدینگ داریم  رایتینگ داریم  لیسینینگ داریم

ی چیزی شبیه ریدینگه فک کنم دقیق یادم نیس😐