2733
2739

من با این ادم چیکارکنم 

بی توجه ای میکرد مثلا پیامش میدادم 10 ساعت بعد جواب میداد درصورتی ک میتونست جواب بده 

منم دقیقا رفتار خودشو باخودش کردم بعدهی توجه میکرد خوب شده بود دلم براش سوخت دلم نیامد باز باهاش خوب شدم مهربون شدم اما بازرفتارشو دار تکرار میکنه 

بعد چندروز پیش خونشون بودم میخواست بغلم کنه نزاشتم بهم گفت روانی منم بهش هیچی نگفتم اما خیلی ناراحت شدم دیروز میخواست رابط داشت باشیم بازمن اجازه ندادم

بعد بهم گفت ازسگ کمترم اگ دیگ باهات حرف بزنم چیکار کنم خوب بشه زندگیم آرام بشه بخدا خسته شدم بنظرتون من مقصرم یا نامزدم عقدهستیم

گناه کردی چرانذاشتی؟

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سکوت کنید یه مدت درست میشه.زمان درستش میکنه و اینا طبیعیه.برای همه پیش میاد اکثرا.خدابزرگه خودش محبت میندازه تو دلتون

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲
گناه؟؟؟!!!!

گناه داشت بدنوشتم

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
2738