2737
2734
عنوان

بنظرتون زشته اگه ...

148 بازدید | 19 پست

یه نفر که غریبه هست ازم پول قرض گرفته البته مبلغش زیاد نیست خیلی کمه ۲۰۰ هزار تومن بیشتر نیست ولی خو من خودمم دستم خالیه و بهش نیاز دارم الانم ۱ سال اینا شده زشته بهش بگم پولمو بده ؟

چجوری بگم بهش ؟؟؟

آخه الان که فکرشو میکنم اون خیلی پرو بود که از من میخواست تازه بعدش هم بازم میخواست بگیره ازم گفتم ندارم باز خوبه بیشتر ندادم بهش😂

اصلا شبا از فکر اون پول خوابم نمیبره😂 آخه زورم میاد من خودم ندارم اون پرو از من گرفته  باز حداقل یه بسته ی اینترنت میشه باهاش خرید 

خواهشا نگید تو که اینقدر گدایی چرا قرض دادی و اینا آخه چمیدونستم فکر میکردم پس میده چون من خودم از کسی قرض بگیرم سریع برمیگردونم

منم ۱۳۰ تومن از یکی طلب دارم روم نمیشه بگیرم هی میگم آخه ۱۳۰ تومن چیه که دهن باز کنم

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یکسال شده ۲۰۰ تومن نداشته پس بده؟ قصد پس دادن نداره مثل خودش پررو باش

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.
2740

کار اون زشته نه شما . محترمانه بگو برام یه مشکلی پیش اومده به اون پول فوری نیاز دارم. بعضی ها اصلا عین خیال شون نیست . حداقل باید یه عذرخواهی میکرد از شما .‌

برای ما قبلا یه بار  پبش اومد این کار و کردیم.