2737
2739

دلم درد میکنه بی بی چک هم که صبح منفی شد خدایا گفته بودم خسته ام از انتظار دکتر که میگه مشکلی نداری ۳ تا فولیکول خوب داشتم امپول ازادسازی هم زدم جواب ازمایش شوهرمم خوبه ولی وقتی تو نمیخوای تلاش من بی فایده است چقدر این ماه دعا کردم چقدر شب قدر ارزوکردم پیش خودم فکر میکردم این ماه حاجت مو میدی ولی الان دنیا رو سرم آوارشده علائم پریودی دارم روم نمیشه برم مهمونی همه بچه دارن اونجا فقط من ندارم ۲ سال انتظاری که همش تو مطب دکترا بودم

بزودی من مادر میشم قولشو از خدا گرفتم 😍😍 خدایا شکرت بالاخره بعد این همه سختی و انتظار من امیددارم که این ماه باردار بشم  بماندیادگاری ۱۶/۱/۱۴۰۳ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

خدا منو ببخشه 😔

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.

خدا نگذره از این دکترا 

منم مشکل خاصی نداشتم 

دکتر بی‌شعور چون پولکی بود ۳ ماه الکی منو بازی داد آخرش فهمیدم هیچ مشکلی نداشتیم 

یه ماه مرتب رازیانه خوردم ماه بعدش حامله شدم 

به لطف اون دکتر بی‌شعور کل حس جنسیم هم از بین رفته با قرصهای اشغالی که داد 

خدابهم رحم کرد دستش رو شد 

مشکلت استرسه وقتی هر دو سالم هستین،منم این دوره رو پشت سر گذاشتم،ماهی که اصلا انتظارشو نداشتم و واسه خودم باشگاه و لیزر میرفتم و شوهرم دو شیفت کار میکرد و هفته ای چند ساعت خونه میامد🫣باردار شدم،الان دخترم ۹سالشه😇🥰انشالله به زودی به نتیجه میرسی عزیزم🙏

👨‍👩‍👧

https://t.me/NiniSaz 

این لینک یه کانال تو تلگرامه ، برای بارداری با قانون جذب ، دلت خواست انجامش بده ان شاءالله خدا بچه سالم و صالح بهتون ببخشه 

خداجونم ممنونم که به آسانی و زیبایی و عزتمندانه بهم فرزند سالم و صالح و نابغه و مهربان عطا کردی، خدایا سپاس گذارم 

عزیزم صبور باش. خدا بزرگه.

توی تاپیک های قبلت خوندم هنوز 22 سالته.

عجله نکن.

هنوز خیلی هم زوده برات.

انشالله این ماه حاجت بگیری نی نی سالم گیرت بیاد.

برای من هم دعا کن.مشکل من بزرگتره. باردار میشم اما بخاطر مشکل ژنتیک مجبور به سقط میشم. دعا کن این ماه منم مادر بشم بچه سالم خدا بهم بده .

برلی همدیگه دعا کنیم انشالله خدا حاجت بده🙏 

منم امرو دکتر بودم .شهریور سقط داشتم بعد اونم ۵ ماهه اقدامم نشده...امرو رفتم عکس رنگی گرفتم

عزیزم سقط بخاطرچی بود؟ منم 4 ماه پیش سقط داشتم.

الان این ماه اقدام کردم ولی نشد.

نگرانم نکنه بخاطر سقط دیگه باردار نشم 😢