2737
2739

ایشون شخصیت به شدت مغرور و زورگویی دارن

از عقد تا الان هم همه خرج و مخارج با همسرم بوده 

انتظاری هم از ایشون نداشتیم 

ولی خب توقعات ایشون از یه تازه عروس بیشتره 

اخرین بار میگفتن باید چمدون عروس داماد ( پر لباس بشه) بیاریم خونه مادرت برای نهار یا شام

من هم خواستم هم رعایت جیب خانوادم رو کردم هم جیب همسرم 

و خب حس کردم خیلی مسخره هست ک لباسایی ک همسرم برام میخره بیاریم ب بقیه نشون بدیم 

حالا هم برای مراسم عروسیمون ایشون کوتاه نمیاد ومیگه باید تالار پر باشه و صندلی خالی نباشه 

هزینه با همسرمه و کارمند هست و ما اوضاع مالی خوبی نداریم

اورد نیست ، همینارو مادر عروس میخواست میگفتن بخاطر آبرو میگه

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

ب شوهرت بگو بهشون بگه من بیشتر از اینقد مهمون تواناییشو ندارم شما بقیشو بدین اگر زیاد اصرار دارید

شما هیچی نگو فقط شوهرت

همواره ثروت و آرامش و عشق و شادی به سمت من در جریانست...خدایا هزاران بار شکرت🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اینا ک‌گفتی مربوط ب داماد یعنی پسر خودشه شما از الان درگیر جیب داماد نشو ،سختش باشه خودش بره ب مادرش بگه و حتما مادرش نه ناراخت میشه و نه درگیری‌ میشه شما فقط عروسی و لذت ببر 

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
اورد نیست ، همینارو مادر عروس میخواست میگفتن بخاطر آبرو میگه

وقتی اونطوری نداریم ک غرور مادرهمسرم پایمال نشه پیش اقوامش چیکار کنیم ؟ از دیوار مردم بریم بالا؟