2737
2739
عنوان

ناراحت میشه یعنی؟

61 بازدید | 5 پست

دوستم زایمان کرده قراره با دوتا دیگ از بچه ها بریم پیشش‌‌‌‌...دوستی ک اول میرم دنبالش گفت بیا دنبالم با هم میریم فلان‌جا تو مسیر گل می‌خریم گفتم فلانی هم میخواد بیاد بخره گفت حالا اون خودش ی چی میاره ولش کن....فقط بهش بگو چ ساعتی میریم....من زنگ زدم ب اون دوستم گفتم فلان موقع میریم....چی میخوای بیاری ؟ما میخوایم گل ببریم گفت منم گل میگیرم....گفتم باسه....حالا ما بریم زودتر تو مسیر بخریم بعد بریم دنبالش زشته؟؟؟؟در هر صورت من باید ی جا وایسم تا اونم گل بخره.‌‌‌..چیکار کنم؟اون گل فروشی ک دوستم اول گفت جای پارک داره و رفتنش واسم خیلی راحت تره.‌‌‌‌‌...جای دیگ پارک کردن راحت نیس 

هر کاری کنم یکی  ناراحت میشه ناراحتیش مهم نیس چون نسبت فامیلی هم داریم نمیخوام درگیر شم

✨️میشه برای عزیز آسمونی من فاتحه یا صلوات بفرستین....یا برای شادی و درآرامش بودنش دعا کنین🥀💔

بر هر دو بردار بعد برو گل بگیر

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731