2733
2734
عنوان

مهمونی خانواده شوهر

241 بازدید | 19 پست

سمت خودمون کلا سالی دوبار خاله ها دایی عمو هامو میبینم ....ولی سمت خانواده شوهرم سه بار در هفته مهمونی دارن حتی بیشتر... و این شده عذاب من  هرهفته باید ببینمشون اصلا خوش نمیگذره .ی جاری ام داریم دوتامون تو دوران عقدیم هر مهمونی مقایسه میکنن شوهرانو بیشتر دوست دارن زنش بیشتر تحویل میگیرن ، شوهر ی جوری همه رو دور خودش و زنش جمع میکنه بعد من تنها  خودم باید هر برم سمت بقیه .به خدا دیگه خسته شدم نمیدونم چیکار کنم 

ی جور انگار خار شدم خسته شدم مادر شوهر هر هفته به زور دعوت میکنه خانوادمون یا میا خونمون انقد اعصاب روان ریخته بهم دیگه بعضی موقع دست خودم نیست نمیتونم احترام بذاره یا همش قیافه ام عصبیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیلی بده خونواده شوهرها عروسها رو مقایسه می کنن. ولی فعلا تو قدم های اول تا میتونی خودت و جا کن ببین میتونی محبت و اطمینان شون و جلب کنی ؟ البته کار سختیه . انشالله میشه 

واقعا هفته ای ۳/۴ بار همون جمع باهم جمع میشن؟

شوهرم، خاله دایی عمو زیاد داره بچه ها اینام هستن هر کدوم هر هفته ی مهمونی میگیرن بعد تازه عقد کردیم دعوت میکنن بریم خونشون

2740
خیلی بده خونواده شوهرها عروسها رو مقایسه می کنن. ولی فعلا تو قدم های اول تا میتونی خودت و جا کن ببین ...

والا محبت میکنی  حس میکنن خیلی آدم مطمئن بیشتر بی محلی میکنن

والا محبت میکنی  حس میکنن خیلی آدم مطمئن بیشتر بی محلی میکنن

پس عادی باش . اصلا بروز نده کا ناراحتی .‌والا ممکنه جاریت بعدا بدتر کنه .‌انشالله شوهرت کم کم راضی شه کمتر بری