2733
2739

دخترم شش ماهشه شش کیلو هستش وزن تولدش سه و خورده بود ریفلاکس داره دکتر بهش نکسیوم داده دو روز بده یه روز خوب غذایی کمکی نمی‌خوره شیر هم به زور.تو رو خدا چیزی میدونید راهنمایی کنید 

سلام دوستان خوبم من همونی هستم که شوهرم بیماری صرع داشت و بعد کرونا بیماری برگشته بود همراه بیماری پانیک..بیماری پانیک درباره برگشته چیزی میدونید کمکم کنید خیلی خستم 

دارو فایده نداره ، سکنجبینی که با شکر قهوه ای پخته شده بهش بده و غذاهاش شل و آبکی نباشه

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من دیگ پیر رفلاکسو دراوردم خخ شیرخودتو میخوره؟

آره  عزیزم 

سلام دوستان خوبم من همونی هستم که شوهرم بیماری صرع داشت و بعد کرونا بیماری برگشته بود همراه بیماری پانیک..بیماری پانیک درباره برگشته چیزی میدونید کمکم کنید خیلی خستم 
2731
دارو فایده نداره ، سکنجبینی که با شکر قهوه ای پخته شده بهش بده و غذاهاش شل و آبکی نباشه

سکنجبین چیه چجوری درست میشه خوبه براش ؟

پسر منم دقیقا وزن دختر تو رو داشت،سینمو یکی در میون میگرفت شیرخشک میدادم بهش،غذا خوردنش افتضاح بود، ولی رفته رفته بهتر شد،فقط خودتو اذیت نکن،دوره داره باید بگذره، بیخیال باش نه اینکه بهش نرسیااا نه،تلاشتو بکن ولی خودخوری نکن من انقد سخت گرفتم که کارم به روانپزشک و قرص اعصاب کشید

سکنجبین چیه چجوری درست میشه خوبه براش ؟

اگر خوب نیس چرا گفتم؟

شکر قهوه ای ۳ واحد و سرکه انگور خمری ۱ واحد رو بپز باهم 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
پسر منم دقیقا وزن دختر تو رو داشت،سینمو یکی در میون میگرفت شیرخشک میدادم بهش،غذا خوردنش افتضاح بود، ...

دقیقا منم عصبی شدم شدیداً 

2740
اگر خوب نیس چرا گفتم؟ شکر قهوه ای ۳ واحد و سرکه انگور خمری ۱ واحد رو بپز باهم 

ببخشید زیاد سوال میپرسم عزیزم انگور خمری چیه ؟ روزی چقدر بهش بدم از این 

آره  عزیزم

کجا بردیش دکتر؟ببین بنظر من نکسیوم اصن فایده نداره حتی دکتر بمن گف دیگ اصلش پیدا نمیشه

من ب بچه م و خواهرزاده م هم لانسوپرازول۱۵ میدیم و فقطم با اب سیب باید بهش بدی چون با اب خالی اثر نداره 

خیلی تاثیر داره رو بهبودیشون

لبنیات اص نده فعلا محصولات گاو نده

براش با سینه مرغ .هویچ سیب زمینی سوپ درست کن موز و خرما بده

مولتی و اهنم از این معمولیا نده خواستی بگم چی بدی

اگه شیرمادر میخوره حتما باید رو تغذیه خودت هم کنترل داشته باشی.

غذاهای حساسیت زا و چرب و نفاخ نخوری.رو مصرف لبنیات خودت هم باید مراقب باشی.

ترشیجات ادویجات سیرپیاز فلفل و غذاهای تند و کنسروی و....

خیلی باید مراقب باشی.

نگران نباش حس بدیه که اذیت شدن بچه رو ببینی و حس کنی کاری از دستت بر نمیاد.درکت میکنم.

غذاهای کمکی رو که به مرور شروع میکنی از مقدار کم شروع کن و امتحان کن اگه بهش نمیسازه یا میلش نمیکشه بخوره بهش نده.

حجم کم بهش غذا بده و غذاهاش خوب پخته و له شده باشه تا راحت هضم کنه 

ببخشید زیاد سوال میپرسم عزیزم انگور خمری چیه ؟ روزی چقدر بهش بدم از این 

سرچ‌ کنید سرکه انگور خمری یک سرکه داروییه کم ترش 

کجا بردیش دکتر؟ببین بنظر من نکسیوم اصن فایده نداره حتی دکتر بمن گف دیگ اصلش پیدا نمیشه من ب بچه م و ...

به نظرت منم این این دارو بگیرم ؟

اگه شیرمادر میخوره حتما باید رو تغذیه خودت هم کنترل داشته باشی. غذاهای حساسیت زا و چرب و نفاخ نخوری ...

باشه عزیزم