2737
2739
عنوان

اگه میتونسنید اسم سایت رو عوض کنید چی می زاشتید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 397 بازدید | 41 پست

سایت لیزر دائمی 

تبلیغشم:اینجا کافیه ۳ تا تایپک در روز بخونی بعد از یک ماه میبینی هیچ پشمی برات نمونده 

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سایت لیزر دائمی  تبلیغشم:اینجا کافیه ۳ تا تایپک در روز بخونی بعد از یک ماه میبینی هیچ پشمی برا ...

جالب بود 🤣🤭

یادتون باشه هیچ وقت تخمدان دنبال اسپرم نمیوفته! اسپرمه که خودشو به تخمدان میرسونه 😉 پس دنبالش نیوفت 🙂خداوکیلی رعایت نکنی رعایت نمیکنم من با هرکس مثل خودشم حالا خود دانی ❤️
جالب بود 🤣🤭

😁

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊
2731
😆😆😆😆😆😆😆

بیا همین الان یکی تایپک زد خانم های طلاق شناس کجایید الان همینطوری ادامه بدین ۲ تا تایپک بخون واقعا جواب میده من که هیچ پشمی ندارم 😮

بیا همین الان یکی تایپک زد خانم های طلاق شناس کجایید الان همینطوری ادامه بدین ۲ تا تایپک بخون واقعا ...

برم ببینم چی گفته🏃🏽‍♀️🏃🏽‍♀️🏃🏽‍♀️🏃🏽‍♀️

ارزانترین راه پشم زدایی!! هم نی نی سایت گردی کن هم پشمات بریزه

2740
برم ببینم چی گفته🏃🏽‍♀️🏃🏽‍♀️🏃🏽‍♀️🏃🏽‍♀️ ارزانترین راه پشم زدایی!! هم نی نی سایت گردی کن هم پش ...

😂😂

گفته طلا شناس نه طلاق شناس😄😄

کور شدم خداروشکر🤣🤣