2737
2734
عنوان

مامان بابام بهم میگن خونه ای ک می‌سازید رو به نام خودت کن

| مشاهده متن کامل بحث + 928 بازدید | 59 پست
من میخواستم نصفش به نامم باشه ولی مامان بابا میگن حتما کلش بنامت باشه 

نه کل نمیشه ..خودت اجازه نده در این حد دخالت کنن ..بگو من میخوام زندگی کنم نمیخوام مال و اموال جمع کنم که

چرا میگید طلاها رو کی خریده؟!!

هرکی خریده الان مال این خانمه و اختیارشم با خودش بوده؛ میتونست نده یا برای خودش چیز دیگه‌ای بخره و واقعا شوهرش نمیتونست بگه نه برو کادوهام رو پس بیار!

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حرف پدرمادرت درسته  اما واقعا دخالته. 

تو خودت باید انقد آگاه باشی که بدونی خونه رو سه دونگش باید بزنه به نامت. 

در من، مریم امیرجلالی پریود شده.‌..هر زمان از کامنتم خوشت نیومد، راحت ریپلای کن.من پایه‌ی بحث و جدلم😁✋🤝
2728
نه

پس جانب انصاف رو رعایت کنید

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

نظر همسرتون چیه؟ناراحت میشن از این درخواست؟

میدونی این چیزا خیلی شخصیه و هیچکس بهتر از خودت همسرت و شرایط زندگیت رو نمیدونه پس باید خودت در این مورد تصمیم بگیری

البته تصمیمات منطقی باشه نه احساسی

من جدیدا ی ماشین خریدم اصلا حتی نرفتم ببینمش همسرم همه کاراشو کرد گفتم بزن ب نام خودت من وقت ندارم دنبال کارا سند و پلاک باشم

شاید خیلیا بگن چ اشتباهی کردی ولی من خودم همسرم رو میشناسم و اصلا از این کار پشیمون نیستم 

شماهم شرایط خودت و زندگیت در نظر بگیر

2738
حرف پدرمادرت درسته  اما واقعا دخالته.  تو خودت باید انقد آگاه باشی که بدونی خونه رو سه دو ...

آخه شوهرم ی خونه دیگ هم داره اون کامل بنام خودشه مامان بابا میگن اون بنام خودشه اینم به نام تو باشه

متوجه منظور نشدم

راست میگن من خونه ماشین زمین داروندارش به نام خودمه و خانه دارم حقمه همش با تلاش خودمونه هیچ کس سوزنی کمکمون نکرده با خون جوونیم بدستشون آوردم یه عمر و اینکه مرد با پول هار میشه و عاقبتت خیانته بعد 20 سال زندگی میگه خوش گلدی

خدایا میشه بغلمو بادستات پرکنی 

نمیدونم‌چرا پدر و مادرا انقد چالش برا بچشون درست میکنن.شما الان مستقل هستید.دو طرف زحمت کشیدین.منطقیش اینه سه دانگ سهم‌ هر کسی باشه.

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
آخه شوهرم ی خونه دیگ هم داره اون کامل بنام خودشه مامان بابا میگن اون بنام خودشه اینم به نام تو باشه

شوهرت اگر معرفت داشته باشه میزنه به نامت .

به باید و نباید مامان بابات چیزی فرق نمیکنه.  مگه اینکه بخواید دعوا راه بندازید

در من، مریم امیرجلالی پریود شده.‌..هر زمان از کامنتم خوشت نیومد، راحت ریپلای کن.من پایه‌ی بحث و جدلم😁✋🤝
نمیدونم‌چرا پدر و مادرا انقد چالش برا بچشون درست میکنن.شما الان مستقل هستید.دو طرف زحمت کشیدین.منطقی ...