2737
2734
عنوان

بیاین دلداریم بدیننن🥲

69 بازدید | 6 پست

دلم گرفته،شوهرم نتونست بیاد دنبالم قرار شده دیرتر بیاد کارم تموم شده،تو حیاط بیمارستان نشستم روبروم اورژانس هست به طرز غمگینی خلوته

بخشم را تغییر دادن قرار شده از شنبه برم یه بخش دیگه که دوسش ندارم🥲بخشی که فرستادنم آروم تر از بخش الان هست و کار خیلی نداره خیلی راحته ولی من اصلا نمیخوام حوصلم سر میره.بخش شلوغ پلوغ و پراز جیغ و داد دوست دارم که مدام باید مراقب مریضا باشی.

اعصابم از دست مادرشوهرمم داغونه فهمیده پرده خریدم با گبه میخوان بیان نصب کنن،رفته خونمون من نبودم نگاه کرده میگه بد سلیقه ای شکلاتی زشته تم خونت بد شده چرا پرده کرکره نگرفتی،پرده پانچ خیلی زشته حریرت چرا سادس گلدار نیس.چرا سلطنتی نگرفتی و....

شکلاتی رنگ مبل های جهیزیم بود،مادرشوهرم میگه گبه گلدار سبز و قرمزی که من گفتم میخریدی

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟
منم دلم گرفته 

🥲

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پرستاری؟ 

نه

الهی

چقدر دلت پُره عزیزم

فک کنم امروز همه دلشون گرفته😮‍💨و از یه چیزی دلخورن

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
الهی چقدر دلت پُره عزیزم فک کنم امروز همه دلشون گرفته😮‍💨و از یه چیزی دلخورن

🥲🥺🥺🥺