2737
2739

از بچگی خیلی اذیت شدم خیلیییی علنا یه دیو شیطان پلید بشدت زشت وحشتناک بوده من طعمی از مادری ذره ای ندیدم من بچگیم صرع داشتم بعد یبار از حال رفتم وقتی به خودم اومدم دیدیم مامانم وایساده بالا سرم با پوز خند بهم گفت اینقدر بد ذاتی بد مردی بد سرت اومد 

الان هزاران رفتار و حرف مشابهش تو سرمه ک چقدر میتونه پاید باشه اما با بقیه بچه هاش حتی با بچه تو کوچه هم از عمد ک لج منو دربیاره خوب بود الان تک تک این خاطرات تلخ تا الان ک بزرگ شدم مدام باهامن خودش سرطان داره و مطمعنم بخاطر ذات پایدشه چون پشت سر خیلی از آدما بدی کرده میگم زنگ بزنم بگم اینقدر بد بودی بد سرت آوند و دیگه برم خوابگاه و تا آخر عمر مرد هم نمیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الان عصبانی هستی، میدونم چه سخته مادر آدم که وظیفه حمایت داره، دست به تبر بشه و فرزندش رو زخمی کنه، اما تو بی تفاوت باش و همین هدف رو بدون گفتن هیچ کلامی به انجام برسون، باور کن آسایش بیشتری داری و بعدا دچار عذاب وجدان نمیشی، متاسفم برای لحظاتی که تجربه کردی، خیلی هامون تجربه کردیم

خدا شفاش بده و خدا ب جفتتون کمک میکنه مطمئنم  ولی خب تو تا الان صبر کردی و این حرفو نزدی الان ...

ن باباااا دلت خوشه خواهر منو از شیطان بدتر و بد ذات تر میدونه در حالی ک بشدت سخته با این حجم از ماراش بهش خوبی کردن اما بازم کردم خوبی هایی ک بهترین بچه هم در حق والدین نمیکنه از همه مخفی می‌کرد و برعکسش میگفت

2740
الان عصبانی هستی، میدونم چه سخته مادر آدم که وظیفه حمایت داره، دست به تبر بشه و فرزندش رو زخمی کنه، ...

دلم عوقده شده دلم پر از حرف های نگفته هست منو خفه کرده از بچگی الان میخوام داد دد بزننمممممممم

دلم عوقده شده دلم پر از حرف های نگفته هست منو خفه کرده از بچگی الان میخوام داد دد بزننمممممممم

اگه میتونی پاشو برو یجا بدو، برو یه سینما فیلم ببین، یکاری کن یادت بره فعلا، بهش توجه نده تو ذهنت تا کم کم کنترل بشه عصبانیتت