2733
2734

الان قانونش نمیدونم چجوریه ولی زمان ما درخواست کارنامه سبز میدادن و میتونستن رشته هایی که به رتبشون میخورد رو انتخاب کنن و تغییر رشته بدن

از مدیر گروه خودتون یا رشته مورد نظرت سوال کن بیشتر راهنمایی میکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یکم توضیح بده چه رشته ای هستی چی میخوای بری درکل برو اموزش اونجا میگن بهت چکار کنی باید رتبت بخوره درسایی گذروندی تطبیق میدن وتغییر رشته میدی یکم علافی داره ولی نشدنی نیست

الان قانونش نمیدونم چجوریه ولی زمان ما درخواست کارنامه سبز میدادن و میتونستن رشته هایی که به رتبشون ...

اره میشه من یه رشته دیگ دانشگاه دیگه آوردم 

حالا میخام بدونم. باید خسارت بدم اگ تغییر رشته بدم یا ن

یکم توضیح بده چه رشته ای هستی چی میخوای بری درکل برو اموزش اونجا میگن بهت چکار کنی باید رتبت بخوره د ...

از بهداشت محیط میخام برم HIT 

میخام بدونم جریمه باید پرداخت کنم چجوریه 

2740
مطمعنی دومی رو لازم نیست خسارت یا جریمه بدیم  چون دانشگاه ما هزینه انصراف هر ترمی ۲۰ تومنه

نه برا انصرافه اون 

تغییر رشته نداره من یکی دوستام همین ترم تغییر داد

دنبال شغل نیستم اگه تاپیکی در موردش میزنم برای ایده دادن و کمک کردنه
از بهداشت محیط میخام برم HIT  میخام بدونم جریمه باید پرداخت کنم چجوریه

چرا جریمه بدی؟انصراف که نمیدی داری تغییر رشته میدی اگه انصراف بدی جریمه داره اونم اگه سال بعدش روزانه قبول نشی

نه برا انصرافه اون  تغییر رشته نداره من یکی دوستام همین ترم تغییر داد

دانشگاه شما هزینه انصراف ترمی چقده علوم پزشکی ای ؟

بخدا گیر کردم ی رشته آوردم بازار کار نداره میترسم بخاطر پول نتونم تغییر رشته بدم 

دانشگاه شما هزینه انصراف ترمی چقده علوم پزشکی ای ؟ بخدا گیر کردم ی رشته آوردم بازار کار نداره میترس ...

نه من مهندسیم 

برین از اموزش بپرسین

دنبال شغل نیستم اگه تاپیکی در موردش میزنم برای ایده دادن و کمک کردنه
چرا جریمه بدی؟انصراف که نمیدی داری تغییر رشته میدی اگه انصراف بدی جریمه داره اونم اگه سال بعدش روزان ...

چون یکی از همکلاسی هام از رشته ما رفت فرهنگیان ترم پیش جریمه داد 

کد خورده بود دوباره رفته بود مصاحبه

چون یکی از همکلاسی هام از رشته ما رفت فرهنگیان ترم پیش جریمه داد  کد خورده بود دوباره رفته بود ...

نمیدونم اگه جدیدا اینجوری باشه برو از اموزش بپرس دقیق بهت میگن رشتت که خیلی خوبه چرا میخوای عوض کنی

2706