2737
2734
عنوان

یه حوله ی لعنتی خریدم میشه بیاین .

| مشاهده متن کامل بحث + 1602 بازدید | 71 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تازه یکم اضافه اومد از پارچه  دوتا دستمال برای خشک کردن ظرف هم دوختم

افرین هنرمند و خانم ....من فقط بلدم پول هدر بدم ،اصلا تو اکی ثانیه یه تصمیمایی میگیرم بعدا خودم هنگ میکنم 

👩‍❤️‍👨یاخواگورا 
2731
یرای حوله دستی میتونم بخرم از اینا دوختش هم فقط دورشون تا کنم بدوزم؟

آره بابا  کاری نداره  اینقدر طرحهای قشنگی دارن  مگه اینهایی که بیرون هست چطوریه  اونا رو بالاخره خیاط میدوزه  دیگه 

افرین هنرمند و خانم ....من فقط بلدم پول هدر بدم ،اصلا تو اکی ثانیه یه تصمیمایی میگیرم بعدا خودم هنگ ...

حالا که شده اشکال نداره  میتونی این رو بزاری واسه زمستون وفصل سرد  یه دونه هم پارچه بگیرین  خودتون بدوزین  البته اگه خیاط آشنا داشته  باشین ازش راهنمایی بگیرین بهتره  

حالا که شده اشکال نداره  میتونی این رو بزاری واسه زمستون وفصل سرد  یه دونه هم پارچه بگیرین ...

ممنونم دوست عزیز بابت وقت گذاشتنت و راهنماییت ..سپاس فراوان ....اره والا حتما دیگه پارچه میگیرم میدم خیاط ...یا یه حوله ی خیلی خیلی سبک میخرم 

👩‍❤️‍👨یاخواگورا 
2738
جنس هاشون معمولیه، 

همه مدل جنس داره از ضعیف  تا  جنس عالی     تقریبا ۶ ماه پیش خریدم  متری ۲۵۰ بود  آف  زده بود متری ۱۸۰ حساب کرد جنسش خیلی خوبه  نه رنگ میده نه پرز میده  

ممنونم دوست عزیز بابت وقت گذاشتنت و راهنماییت ..سپاس فراوان ....اره والا حتما دیگه پارچه میگیرم میدم ...

خواهش میکنم عزیزم  من یه دوست خیاط دارم  بیشتر ازون یاد میگیرم   انساله موفق باشی