2733
2739

ببینید از وضعیت امروز من : 

شماعم اگه دوستداشتید میتونید از بدشانسی هاتون بگید 

تاپیک های قبل مربوط به روزهای خوب من میشه 😭😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بلا بدور 

(کاربر مَرد)    پسر عزیزم بخاطر تو همیشه مهربان خواهم ماند و همه تلخی هارا از تو پنهان میکنم تا تو آرامش دنیا و تمام لذتهایش را تجربه کنی                                                                                                   ـــ۸ـہـ۸ـــ♠️P♠️ـــہـ۸ـــ                                                                                                            
2740
با منی که اونی ک کراش روم داشت منو رلمو رسوند(اسنپ) از بدشانسی حرف نزن

تو رل داری و کراش؟

عجیباً غریبا

خدایا شکرت عاشقتم مرسی که همیشه هوامو داری فداتشم🥺❤️‍🩹 یک عدد دختر گیر افتاده در افکار پوسیده،میشه دعا کنید خواستگار داشته باشم خسته شدم از تیکه های فامیل و بقیه که چرا دخترت خواستگار نداره،$$میشه دعا کنید نامزدیم رسمی شه و کارامون درست شه زودتر&باشه ولی زندگی ی مادر پدر خوب ی زیبایی خوب ی زندگی بی تجاوز و ی زندگی بی حرف مردم و ی زندگی بدون حرص خوردنم  بهم زیادی بدهکاره^پیر شدم  پیررر🥺🥺 لطفا اگ اذیتت و ناراحتت کردم  ببخش و ادامه نده حتما حالم خوب نیس اما تو بدون عادی ای مرسی که درک میکنی💙😇😍هعی اینو که امشب مینویسم درست شب عیده و من جلوی ی جمع بزرگ از پدرم سر چیز فوق العاده کوچیک کتک خوردم و کلی فوش و عیب های چهره و رنگ و پوست و همه رو بهم جلوی مهمونامون گفت خیلی دلم شکست اینو عوض نمیکنم تا اگ تلاشای زیادم نتیجه داد یادم نره و فراموش نکنم کیا اذیتم

خدا بد نده انشالله بلا دور باشه 

والا بد شانسی من اینه هربار آشپزی میکنم روغن نیمرخ رو دستم با اینکه ۲۰سال آشپزی میکنم تازه چقد احتیاط میکنم اروم آشپزی میکنم تازه یه مدت صورتم میسوخت تازگیا م دستا خودمو زخم میکنم میتونم عکس م بدم 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
خدا بد نده انشالله بلا دور باشه  والا بد شانسی من اینه هربار آشپزی میکنم روغن نیمرخ رو دستم با ...

وای چقدررر بد 😨 

والا بعد یکسال همسرم اومده به جای عشق و حال در حال مریض داری هستیم 🫠😂