2737
2734

چرا بهش خیانت کردین؟ د پ منظورمه

طرف بعدی ازش خوشگلتر بود؟ یا پولدارتر؟ میخوام فقط دلیلشو بدونم دلیل خیانتون چی بود که با دونفر همزمان تو یه رابطه بودین

لطفا تاپیکمو نترکونید میخوام فقط هدف این ادما رو بدونم

❌لایک نکعععععععععععععن ❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دلایل خیانت اینایی نیست که ما میدونید چیزای عمیق ترین جانم

د پ مگه عمقم داره؟ مثلا چی

مگه شوهره ک عمیق باشه؟؟؟

خب کاات کنه برو بعدی چ مرگشه

❌لایک نکعععععععععععععن ❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش
2740

گاهی سر دلسوزی پیش میاد عزیزم .من ی دوست دارم واقعا آدم درستیه با یکی بود بعد پسر همش میگفت خودکشی میکنم و اینا دوستم عاشق یکی دیگ شده بود هر دفعه دختر میخواست بره پسره اینجوری مفگت .دیگ از سر دلسوزی باهاش موند اونم همش ۱ هفته بعدش بلاکش کرد و جالبیش این بود دوستم انقدر حالش بده ود تو اون ۱ هفته ک اینکارو میکرد ک همش‌خود زنی های شدید میکرد و کارش ب بیمارستان کشید اونم سر ی پسر ضعیف که براش دلسوزی کرد

#انسانیت

من تو سن کم این کارو کردم از رو بی عقلی و شیطونی میرفتم گروهای تلگرام چت میکردم چون دوست پسرمو دوست نداشتم به زور باهام دوست شده بود منم دلم سوخته بود براش ولی هر کاری میکردم نمیتونستم عاشقش بشم 

گاهی سر دلسوزی پیش میاد عزیزم .من ی دوست دارم واقعا آدم درستیه با یکی بود بعد پسر همش میگفت خودکشی م ...

چه ربطی داره کاملا دلیل چرتی اورده دوستت