2733
2734
عنوان

بهش پیام بدم یا نه؟

210 بازدید | 31 پست

شاید فک کنین سوالم خیلی سطحیه ولی چون بی تجربه ام برام سوال شده

من دخترم و چند روزه با یه پسری آشنا شدم و دیروز تقریبا دو سه ساعت با هم حرف زدیم و اون خیلی گرم برخورد می‌کرد یه جورایی ل.ا.س میزد. تهش ازم خدافظی کرد گفت میرم سرکار میام شب بهت پیام میدم ولی تا همین حالا بهم پیام نداده یا لااقل حتی نگفته کاری براش پیش اومده نمیتونه پیام بده.

حالا من نمیدونم دقیقا مشکل چیه یعنی از یه طرف نمیخوام پیام بدم چون شاید حس کنه چسبیدم بهش از یه طرفم میگم اصولا باید پیام بدم حالشو بپرسم شاید اتفاقی افتاده

ولی میگم شاید دیگه دلش نمیخواد ادامه بده پس من چرا خودمو کوچیک کنم از اونجایی که خودمم خیلی تردید دادم که ادامه بدم یا نه.

در کل لطفا اگه میتونین راهنمایی کنین❤️

تو اب نمکی برای سرگرمیش هستی دیشب لاسشو زده الان فراموشت کرده مطمئنن سرش گرمه خدایی این پسرا چین گیر میارین اصلا چرا اول آشنایی ۳ ساعت در دسترسش بودی 

باشکوه مثل قو ❤️🦢 موجودی که زمان مرگش رو میدونه و موقع مرگ از جمعیت جدا میشه و تنهایی میمیره :) در تمام عمرش فقط یک بار جفت انتخاب میکنه و تنها دو بار آواز میخونه یکی لحظه آشنایی با جفتش و یکی زمان مرگش 🖤           تایپ شخصیتم INFP آدم احساسی هستم نسبتا                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
یه چیز دیگه اینکه به نظرم یکی وقتی میخواد ادامه نده اصولش اینه که به طرف بگه و باهاش حرف بزنه دیگه ن ...

خیر

شماخودت درگیراین مسائل نکن، درس بخون، کاربکن و...

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود