2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من خودم روی خودم کار کردم نتیجه داد

چطوری

تو زندگیتون تک بعدی نباشید؛ درس بخونید ولی کنارش یه مهارتم یاد بگیرید.کار کنید ولی کنارش حتما سفر هم برید.پس انداز کنید ولی کنارش به استایلتون برسید.رابطه عاشقانه داشته باشید ولی خودتونو وقف نکنید.خانواده‌تون رو دوست داشته باشید ولی از علایقِ خودتون بخاطر احترام به خانواده نگذرید.   یهو به خودتون میایید می‌بینید هیچی ازتون نمونده جزهمون  بُعد از زندگیتون که خودتونو واسش وقف کردین
چطوری

از ادمایی که حس بدی بهم میدادن و خود واقعیمو نمیدیدن با اینکه واقعا بهم نزدیک بودن دور شدم ویژگی های خوبمو هر روز تکرار کردم روی بد ها هم کار کردم تا خوب بشن و من یه مدت بخاطر اهمیت دادن به نظر مردم اینکه وای الان فلانی ناراحت شده و اینا افسردگی گرفتم و واقعا احساس بدی داشتم و از همه بدم میومد ولی به خدا توکل کردم و ازش خواستم حالمو خوب کنه و واقعا الان 180 درجه تغییر کردم و ده به نظر مردم خیلی کم اهمیت میدم

چطور پادکست یا ....ک خیلی خوب بود ب نظرت چی بود

واقعیتو بگم من خیلی پادکست گوش دادم تا بتونم افسردگیمو درست کنم اما اصلا و واقعا جواب نداد من نمیدونم باور داری به قدرت خدا یا نه اما اون فقط تونست منو خوب کنه من بی دلیل از همه بدم میومد اما الان من به همه لبخند میزنم و تا جایی که بتونم دوسشون میدارم و ناامید نمیشم بدترین اتفاقات برام اتفاق میوفته اما برام مهم نیس و حالم خوبه 

2740
واقعیتو بگم من خیلی پادکست گوش دادم تا بتونم افسردگیمو درست کنم اما اصلا و واقعا جواب نداد من نمیدون ...

دای چ خوب🥲ی نصیحت به من پیشنهادی چیزی 

من حدود دوماا است دارم رو خودم کار میکنم قبلا خیلی صعیفففف یودن  ولی الان خودمو دوس دارم ولی هنوز دوس دارم رو خودم کار کنم۱۸ سالته

دای چ خوب🥲ی نصیحت به من پیشنهادی چیزی  من حدود دوماا است دارم رو خودم کار میکنم قبلا خیلی صعی ...

من 17 سالمه اگر بخوام نصیحت کنم فقط میتونم بگم از خدا بخواه چون مطمئنا هیچ کس بجز اون نمیتونه حالتو به روش خودش خوب کنه❤