2733
2739

ایا تو عقد بودید یا بعدش؟

افسرده نشدید؟😥

اگر ببینید همسرتون با یکی دیگه میخاد ازدواج کنه چی دق نمیکنید؟

افسرده ام کرد توی زندگی

بعد طلاق هم افسرده تر شدم

ازدواج مجددش هم آتیشم زد داغونم کرد

ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ... ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ  کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد…

من عقد بودم جدا شدم....افسردگی واسه چی؟؟لحظه شماری میکردم واسه جدا شدن ازش از بس اذیت بودم .......

عزیزم وقتی میخوای طلاق بگیری یعنی از طرف مقابلت متنفر شدی و دیگه دوسش نداری حالا به هر دلیلی،پس چرا باید از ازدولجش با یکی دیگه ناراحت بشی؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
 چرا مگه دوسش داشتی که بعد ازدواج مجددش داغون شدی؟😥 مگه نمیگی طلاق گرفتی

بله متاسفانه

ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ... ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ  کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد…
من عقد بودم جدا شدم....افسردگی واسه چی؟؟لحظه شماری میکردم واسه جدا شدن ازش از بس اذیت بودم ....... ...

علت طلاقت تو عقد چی بود؟

ـایا قبل ازدواج اتون همدیگه ارو دوست داشتید یا   صرفا خواستگار سنتی ات بود؟

خب چرا طلاق گرفتی؟😥 میشه بگی؟       اگ بعد چند سال زندگی؟

باهم خیلی مشکل داشتیم

هر مشکلی فکرش رو کنی

اخرش هم توافقی جدا شدیم

یعنی گفت دیگه منو نمیخواد

2740