2733
2734
عنوان

کیا دو بار عکس رنگی رفتن ؟؟

55 بازدید | 15 پست

من دفعه اول رفتم‌خیلی درد داشتم الانم بخاطر چسبندگی و‌اینا باید برم 

ولللی میترسم 

بیهوشی هم ریسکه و هزینه داره فکر نکنم برم 

شما چجوری دوبار رفتین نترسیدین؟

من دو بار رفتم دردش یکی هر دو سری 

۱۴۰۲/۵/۱۳.......☘️☘️☘️ای انکه دوست دارمت اما ندارمت 😔🥀   برسینه میفشارمت، اما ندارمت😔🥀   ای آسمان من که سراسر ستاره ای 😔🥀   تا صبح میشمارمت، اما ندارمت😔🥀  در عالم خیال خودم چون چراغ اشک 😔🥀  بر دیده میگذارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای درخت بهشتی، درخت جان 😔🥀  در باغ دل بکارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای شکفته ترین مثل چتر گل 😔🥀 بر سر نگاه دارمت، اما ندارمت 😔🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
متوجه نشدم

میگم بار اول و دوم هیچ فرقی نداره دردش یک اندازست

۱۴۰۲/۵/۱۳.......☘️☘️☘️ای انکه دوست دارمت اما ندارمت 😔🥀   برسینه میفشارمت، اما ندارمت😔🥀   ای آسمان من که سراسر ستاره ای 😔🥀   تا صبح میشمارمت، اما ندارمت😔🥀  در عالم خیال خودم چون چراغ اشک 😔🥀  بر دیده میگذارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای درخت بهشتی، درخت جان 😔🥀  در باغ دل بکارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای شکفته ترین مثل چتر گل 😔🥀 بر سر نگاه دارمت، اما ندارمت 😔🥀
2740
بعضیا از قبل شیاف میذارن.دیکلوفناک دیگه نمیدونم تاثیر داره یانه منم مردموزنده شدم

منم شیاف و اینا گذاشتم ولی دررررد کشیدم 

ببین چی بود همون ماهم‌حامله شدم‌بعد ۷/۸ سال نازایی

اهان  شما مشکلتون حل شد؟

نه 

منم شیاف و اینا گذاشتم ولی دررررد کشیدم  ببین چی بود همون ماهم‌حامله شدم‌بعد ۷/۸ سال نازایی

بسلامتی عزیزم.پس بچه دارید

من برای سیکل ای یو ای انجام دادم برای اطمینان از بازبودن که بازبود لوله هام

ای یو ایم نشدم دیواره رحم ضخیم بود

دردم از یار است و درمان نیز هم